Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Ustawienia Internetowe


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Gliwusss

Gliwusss

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 42 posts
    • Time Online: 20h 47m

Posted 15 January 2013 - 19:59

Wszystko pięknie mi działało (mogłem swobodnie chodzić po necie przez wi-fi jak i normalne połączenie), aż do dziś... W ustawieniach łączności w "Opcje transmisji strumieniowej" mam wybrane "Internet" - problem tkwi w tym, że jeśli chcę to samo ustawić w "Ustawienia internetowe" to wygląda to mniej więcej tak: wchodzę w "Ustawienia internetowe" i w "Łącz używając:" mam puste - wtedy klikam joystick i wybieram internet - klikam "zapisz" i gdy znów wejdę w Ustawienia internetowe" to "Łącz używając" jest puste... I tak w nieskończoność... Pierwsze co zrobiłem to kombinowałem z tymi ustawieniami, resetowałem telefon - nie pomagało... Zreflashowałem maina - to samo... Wysłałem sms "PLAY" pod nr 9999, żeby dostać nowe ustawienia - dostałem je, lecz gdy wybrałem, żeby mi się zainstalowały wyskoczył komunikat - Transmisja strumienia - zainstalowano pomyślnie. Przeglądarka internetowa oraz MMS - niepowodzenie... Nie wiem o co biega... Może pomożecie mi w jakiś sposób?
Dodam, że przez to mogę na neta wchodzić wyłącznie przez softową przeglądarkę(przy każdym połączeniu tworząc nowe konto danych - SEMC GPRS), a Operą Mini mi nie łączy...

Edited by Gliwusss, 15 January 2013 - 19:59.

  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 15 January 2013 - 20:05

Ja robiłem ręcznie, czyli 1 profil, np internet i tyle. Żadnych proxy, IP czy innych nie wpisywalem.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Gliwusss

Gliwusss

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 42 posts
    • Time Online: 20h 47m

Posted 15 January 2013 - 20:08

No ja też tak robiłem, ale zauważ co ja napisałem - po wybraniu jakichkolwiek ustawień zawsze to pole jest puste...
  • 0

#4 OFFLINE   Gliwusss

Gliwusss

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 42 posts
    • Time Online: 20h 47m

Posted 16 January 2013 - 15:49

Naprawdę nikt nie wie jak mi pomóc? Bo ja głownie korzystam z neta w komórce i to dla mnie dość poważny problem...

Już sobie poradziłem :P do zamknięcia
  • 0

#5 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 16 January 2013 - 15:52

Napisz w jaki sposób rozwiązałeś problem, może się to przydać innym w przyszłości :)
Posted Image

#6 OFFLINE   Gliwusss

Gliwusss

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 42 posts
    • Time Online: 20h 47m

Posted 16 January 2013 - 15:54

Wgrałem FS :)
  • 0

#7 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 16 January 2013 - 15:56

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Posted Image


0 user(s) are reading this topic