Jump to content


Photo

Real APK Leecher - aplikacje z Google Play na PC


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 01 January 2013 - 18:23

Jako że wtyczka do google chrome (APK downloader) przestała działać postanowiłem wygooglować inny sposób na pobieranie aplikacji z Google Play na komputer. Jeśli komuś tak jest mi wygodniej (mi jest, w końcu to spora oszczędność czasu i środków pieniężnych) wytłumaczę jak używać tego narzędzia.

Konfiguracja

1 Pobieramy Real APK Leecher (w załączniku najnowsza wersja programu)
2 Rozpakowujemy i otwieramy aplikację
3 W odpowiednie pola wpisujemy swój adres email używany w serwisach googla, hasło do niego i ID swojego telefonu (mała podpowiedź dla tych którzy nie znają swojego Device ID - W dialerze wpisujemy kod *#*#8255#*#* i szukamy linijki zaczynającej się od słów "Device ID". W niej po słowie android- masz swoje 16 cyfrowe id. Uwaga! ID zawiera cyfry od 0 do 9 i litery od a do f! Więc każde 0 to 0 a nie o!
4 Wybieramy kraj pochodzenia (dla nas - Polska)
5 Pole "Number of records to show" - ustalamy ile wyników wyszukiwania ma nam sie pojawiać na stronie
6 W polu opisanym "Choose deafult folder to save downloaded apps" wybieramy miejsce gdzie mają się znajdować ściągane przez nas aplikacje
7 Na samym końcu wybieramy w "Chose filename format of downloaded apps" w jaki sposób ma nam zapisywać nazy pobranych plików
8 Klikamy save i viola!

Zastosowanie

1 W prawym górnym rogu mamy wyszukiwarkę plików - pod napisem "Search android market by" - tam właśnie wpisujemy nazwę interesującej nas aplikacji
2 Wyniki wyszukiwania możemy jeszcze dodatkowo przeszukać pod kontem interesującego nas producenta albo uścićlić wynik - wystarczy wpisać w pole "Filter table by app or vendor name" interesujące nas informacje
3 Skoro już coś tam wpisaliśmy to wypadało by to ściagnać - klikamy prawym przyciskiem myszy i klikamy "Download this app. Aplikacja zapisuje sie w miejscu wcześniej przez nas ustalonym podczas konfiguracji
4 Jeśli nie wiemy czy dana aplikacja jest tą którą chcemy ściagnąć z rozwijanej listy (pod prawym przyciskiem myszy) wybieramy pole "View on Google Play"
5 Kolumna opisana jako "Vendor" pozwala nam się dowiedzieć kto jest dystrybutorem danej aplikacji/gry. Tabela "Version" zawiera wersję aplikacji a tabela oznaczana jako "file size" pozwala nam sie dowiedzieć jaki rozmiar ma dana aplikacja


Uwagi ogólne

Program wymaga Javy, jeśli jej nie posiadasz to go nie użyjesz!
Pobiera sie nim tylko darmowe aplikacje!
Nie usuwać folderu "Libs" !
W załączonej przeze mnie wersji dołaczam screeny z krótkimi wyjaśnieniami co i jak - takie same jak w temacie!

oryginalny temat -

Please Login or Register to see this Hidden Content



Okno opcji

Posted Image

Główne okno programu


Posted Image

Attached File  Real APK Leecher v1.3.5 ze screenami.zip   3.9MB   18 downloads

Edited by Goomowiec, 01 January 2013 - 21:46.

  • 2
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#2 OFFLINE   SaimON

SaimON

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 103 posts
    • Time Online: 4d 2h 45m

Posted 17 January 2013 - 12:42

Po wpisaniu tego kodu na Device ID nic mi się nie pojawia :(

Dobra, właśnie zdałem sobie sprawę, że nie jestem zalogowany do konta google a nie mam przez komórkę jak się zalogować... :/ Nie ma innego sposobu?
  • 0

Posted Image

SE T610 (zgubiony) >>> SE T610 (drugi taki sam; posiadam dalej) >>> Sagem MY400x (posiadam dalej) >>>SE C702 (pierwszy telefon z salonu) >>> Nokia 3110 (posiadam dalej) >>> Huawei U7510 (sprzedany) >>> SE C702 (powrót, posiadam dalej, zalany)>>>SE W910i (sprzedany) >>>SE Elm (sprzedany) >>>SE Xperia X1i (sprzedana) >>> Samsung Omnia Lite (sprzedany) >>> Nokia 5530 (OBECNY) + K800i


#3 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 18 January 2013 - 20:00

pobrać i zainstalować to

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 1
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 January 2013 - 17:27

za każdym razem:
error while connecting to server.

Edited by phillix, 26 January 2013 - 17:37.

  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 26 January 2013 - 17:36

Widocznie nie masz GTalka - wina zmodyfikowanego romu. patrz na mój poprzedni post żeby rozwiązać ten problem
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 January 2013 - 17:37

już sobie z tym pdoardziłem.
teraz to:
za każdym razem:
error while connecting to server.
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 26 January 2013 - 20:24

klikaj oki i po sprawie - chodzi tu o serwer z updatem do tego programu, nie powinno być z tym żadnych problemów. ewentualnie sprawdź czy masz najnowszą jave
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?


0 user(s) are reading this topic