Jump to content


Photo

[Rozwiązany] SE HAZEL - Program PC Companion


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   smyk1997

smyk1997

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 41 posts
    • Time Online: 1d 3h 50m

Posted 04 November 2012 - 22:17

Witam, to znów ja :)
Mam problem z programem PC Companion, otóż nie widzi mojego Sony Ericsson-a Hazel, gdy podłącze tel do kompa to w PC Companion widać że cały czas Wyszukuje Telefon i na pasku tray w Windowsie pokazuje mi się cały czas że znaleziono nowy sprzęt MTP Device i to nie znika jak zamknę dymek on nie znika, gdy odłączę telefon wyskakuje mi że Sprzęt może nie działać lub może działać niewłaściwie, co mam zrobić by program widział telefon bym mógł sobie np: przegrywać pliki z kompa do telefonu ; ).
Pozdrawiam.
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,117 posts
    • Time Online: 564d 23h 30m

Posted 04 November 2012 - 22:27

Zainstaluj sobie sterowniki telefonu. Ja do zarządzania telefonami używam tylko i wyłącznie My Phone Explorera - znacznie wygodniejszy i przydatniejszy moim skromnym zdaniem ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   smyk1997

smyk1997

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 41 posts
    • Time Online: 1d 3h 50m

Posted 04 November 2012 - 22:29

Gdzie mam znaleźć te sterowniki . ?: )

Jurij: ort.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,117 posts
    • Time Online: 564d 23h 30m

Posted 04 November 2012 - 22:34

Zaradność i własna inicjatywa nie bolą... naprawdę... Wpisz w google hazel usb drivers i wyskoczy Ci temat do naszego forum: http://sony.yt/topic...sterowniki-usb/ :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   smyk1997

smyk1997

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 41 posts
    • Time Online: 1d 3h 50m

Posted 04 November 2012 - 22:42

Dziękuje, temat do zamknięcia ; )
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,117 posts
    • Time Online: 564d 23h 30m

Posted 04 November 2012 - 22:45

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


1 user(s) are reading this topic