Jump to content


Photo

Problem z aparatem


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Sanctus

Sanctus

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 37m

Posted 18 October 2012 - 20:43

Witam mam taki problem że nie działa mi aparat, kiedy się go włączy wyskakuje znaczek aparatu i napis aby "uzyskać pomoc 0" po czym wywala do menu, wgrywałem kilka razy softa i nic nie pomogło, próbowałem podmienić pliki camery w oprogramowaniu i też nic to nie dało, może ktoś pomoże ;( A i jeszcze mam muzykę pogrupowaną w folderach np. folder wykonawca, potem folder z nazwą płyty i kiedy wchodzę do menu muzyki klikam tego wykonawce to nie ma tych folderów z nazwami płyt tylko [ciach] ( tak jakby wyjęte z tych folderów) wszystkie mp3

bartolinio3: Witam na forum. Proszę wyrażać się kulturalnie, forum to nie podwórko.
not found: Poprawiłem ortografię.

Edited by not found, 18 October 2012 - 21:13.

  • 0

#2 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 18 October 2012 - 20:53

Prawdopodobnie nie łączy tasiemka aparatu/wibry. Rozbierz go zgodnie z instrukcją serwisową i sprawdź czy tasiemka jest dobrze wpięta. Bardzo łatwo ją uszkodzić na zagięciu. Mój miał właśnie załamaną tą tasiemkę na rogu i nie miałem w nim aparatu i wibracji ;)
http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/

A jeśli chodzi o albumy to w menu muzyki wybieraj opcję Albumy, wtedy będziesz miał to pogrupowane wg albumów. Albo stwórz sobie listy odtwarzania ;)


Dołączona grafika

#3 OFFLINE   Sanctus

Sanctus

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 37m

Posted 18 October 2012 - 20:57

Dzięki juz obczajam co i jak ;)
  • 0


0 user(s) are reading this topic