Jump to content


Photo

Grzejący się c510


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   liwos

liwos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 9h 36m

Posted 14 October 2012 - 10:31

Witam!
W moim c510 wymieniłem ostatnio wyświetlacz ponieważ w pracy ekran pękł a kilka dni później całkowicie przestał działać.Zamówiłem go na allegro.Po wymianie wyświętlacz nadal nie włączał sie a telefon po załączeniu w kilka sekund mocno się nagrzewał,oddałem go koledze który bawi sie naprawątelefonów,rozebrał go,nic nie znalazł i kazał mi sprawdzićczy wyświetlacz na pewno jest do tego modelu.po tygodniu leżenia bez baterii,włączyłem go i o dziwo wyświetlacz zaczął działać jednak telefon nadal mocno sie grzał,rozebralem go i część która sie tak nagrzewa to element na którym widnieje nr. 1212 5866 i z tego co wyczukałem na necie to opisują to jako "Shield Can,Vera" , co to jest? I czy jest możliwa naprawa tego bo nie ukrywam,że bardzo zależy mi na tym telefonie.
  • 0

#2 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 14 October 2012 - 12:00

Inaczej, jest to blaszka osłaniająca elektronikę na płycie. Zdemontuj ją i sprawdź który z elementów najbardziej się grzeje. Prawdopodobnie procek do przegrzania
  • 0

#3 OFFLINE   liwos

liwos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 9h 36m

Posted 27 November 2012 - 21:07

Please Login or Register to see this Hidden Content



Grzeją się te elementy,możliwe ze tylko jeden jednak są zbyt małe żeby określić.Dodam ze kiedy telefon sie włączy to okropnie sie nagrzeje jednak gdy wyświeltacz zgaśnie to jest tylko lekko ciepły,kiedy odłacze wyświetlacz dalej mocno sie grzeje.Jakieś pomysły?
  • 0


0 user(s) are reading this topic