Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Szukam fs do j105


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   jesiol

jesiol

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 31 posts
    • Time Online: 6d 1h 43m

Posted 02 October 2012 - 19:27

Szukam R1HA035_FS_CENTRAL_EUROPE w formacie .fbn. Będę wdzięczny za upload tylko proszę nie podawać mi linków do .software, interesuje mnie tylko format .fbn.
  • 0

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 02 October 2012 - 22:34

Ja też kiedyś szukałem i nie mogłem znaleźć. Wygląda na to, że nie jest w obiegu :P Wrzuciłem do downloadu soft C ASIA także możesz sobie dograć polski język ;)
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 02 October 2012 - 22:44

Dokładnie, ja też tyle razy już potrzebowałem i nic :P Robiłem tak, że wrzucałem customa Ery PL, leciałem go Seusem, potem usuwałem wszytsko z tpa/preset/custom, wrzucałem customa generic i był prawie czysty soft :szczerbol:
Posted Image

#4 OFFLINE   jesiol

jesiol

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 31 posts
    • Time Online: 6d 1h 43m

Posted 03 October 2012 - 18:52

CENTRAL_EUROPE w formacie .fbn niestety nigdzie nie ma i pewnie już nie będzie. Wgrałem a2uploaderem C_ASIA, nie dogrywałem polskiego języka gdyż znalazłem tylko lng, a t9 brak, po za tym wiązałoby się to z podmianą innego języka (tel nie jest mój więc nie chce mi się tłumaczyć komuś dlaczego dopiero po włączeniu np. języka angielskiego pojawi się polski), nie skorzystałem również z drugiej propozycji wgrania customa ery. Po wgraniu C_ASIA wrzuciłem odpowiednie customize_upgrade.xml i ponownie zainstalowałem soft seusem dzięki temu mam czysty soft CENTRAL_EUROPE z językiem polskim. Uprzedzam pytanie, nie mogłem tego od razu robić seusem (przez brak dostępu do fs nie mogłem wrzucić customize_upgrade.xml). Problem rozwiązany.
  • 0

#5 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 03 October 2012 - 19:20

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Posted Image


0 user(s) are reading this topic