Jump to content


Photo

zepsuty klawisz glosnosci


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   jjkielerj

jjkielerj

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 2h 6m

Posted 01 October 2012 - 08:38

witam. zepsul mi sie klawisz glosnosci, bylem z tym kilka razy w serwisie jednak nikt nie potrafil mi go naprawic tak zeby dzialal dluzej niz kilka dni. w zwiazku z tym mam pytanie, czy jest jakas mozliwosc zeby zmienic glosnosc nie za pomoca tego klawisza? myslalem tez o jakiejs aplikacji do muzyki ktora nie korzysta z tego klawisza, a w ostatecznosci wgranie takiej akustyki ktorej maksymalna glosnosc bedzie optymalna(nie dziala klawisz sciszania dokladnie)
  • 0

#2 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 01 October 2012 - 11:06

Sprawdz kd player i był jeszcze jeden ale nazwe zapomniałem.


Edit:
Przypomniałem tt pod, one sa na javie, wiec troche problemow z akceptacja dostepu do javy. Mozesz wgrać patcha ktory to usuwa lub patcha office player ale nie wiem czy jest na hazela. Albo ustaw sobie za pomoca innego telefonu przez bt głośność i nie zmieniaj. Innych pomysłow nie mam. Ale przycisk powinien działać chyba ze wrzucili uzywke, albo zle dolutowali. Idz do innego komisu za 10zł powinni zrobić. Najlepiej rozkreć sam i zanies płyte głowna to zawsze koleś ma mniej do roboty

Edited by sonyman, 01 October 2012 - 11:14.

  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,117 posts
    • Time Online: 564d 23h 30m

Posted 01 October 2012 - 15:12

Zawsze możesz podpiąć telefon do My Phone Explorera i użyć wirtualnej klawiatury do sterowania telefonem ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 01 October 2012 - 15:13

Podłącz telefon pod My Phone Explorera przez kabel USB w trybie telefonu. Następnie naciśnij, jak Ci wykryje telefon, DODATKOWE/KLAWIATURA TELEFONU. I następnie włącz muzykę na telefonie i korzystając z tej funkcji, której Ci napisałem pod głoś albo przycisz sobie.

Jurij mnie wyprzedził.;)

Edited by krzysiek21nh, 01 October 2012 - 15:13.

  • 0
Dołączona grafika

#5 OFFLINE   jjkielerj

jjkielerj

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 2h 6m

Posted 01 October 2012 - 17:55

w dwoch skupach nie potrafili tego do konca naprawic, dzieki za rady. teraz nie mam kabla od telefonu ale jak bede mial odezwe sie w temacie, gdybym mial wiecej pytan
  • 0


1 user(s) are reading this topic