←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

Zamiana Na Duże Litery Nazw Aplikacji, Naz...

artur - zdjęcie artur 22 wrz 2012

Witam,

Czy jest możliwość zrobienia tak żeby wszystkie nazwy, nazwy aplikacji, nazwy menu były pisane DUŻYMI LITERAMI?. Np. Jak mamy Menu pisane tak żeby było MENU, albo Wstecz pisane tak żeby było WSTECZ.

Jak by była taka możliwość to jak tego dokonać na Elmie?.
Użytkownik artur edytował ten post 22 wrzesień 2012 - 20:28
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 22 wrz 2012

Nie miałem nigdy Elma, ale taki efekt uzyskałem na C702 jak wgrałem bardzo fajną zresztą czcionkę NERWUS ;) Polecam :)
Odpowiedz

artur - zdjęcie artur 22 wrz 2012

Dzięki za nazwę czcionki, już ja sobie zobaczyłem ON LINE, wygląda przyznam że ciekawie.

A nie wiesz może (chodź nie miałeś Elma) czy ta czcionka nie będzie obcięta (jak to nie które mają po wrzuceniu do Elma) i coś mi się widzi że pisanie SMS/MMS/E-Mail będzie wszystko z DUŻYCH LITER?.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 22 wrz 2012

Być może tak będzie, nie mam pojęcia. Wgraj i się przekonaj ;)
Odpowiedz

vad3r - zdjęcie vad3r 23 wrz 2012

Zamiast czcionki możesz edytować plik lng, zmieniasz sobie to co chcesz, a smsy piszesz normalnie ;). Problemem jest to że trochę tych 'etykiet' do edytowania jest, no i niektóre się powtarzają :P

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz

artur - zdjęcie artur 23 wrz 2012

Ta wersja by mi najbardziej odpowiadała.

FAR'a z wtyczką mam. Nie mam tylko sterowników do SE Elma co po zmianie kompa gdzieś mi się zapodziały. Mógł by ktoś wrzucić sterowniki żeby można było się połączyć z FAR'em?.
Odpowiedz

SaimON - zdjęcie SaimON 23 wrz 2012

Ta wersja by mi najbardziej odpowiadała.

FAR'a z wtyczką mam. Nie mam tylko sterowników do SE Elma co po zmianie kompa gdzieś mi się zapodziały. Mógł by ktoś wrzucić sterowniki żeby można było się połączyć z FAR'em?.


Żeby Elm Połączył się z Far'em wystarczy Gordon Gate ;)

Please Login or Register to see this Hidden Content

A poza tym stery USB wgrywają się automatycznie po podłączeniu telefonu do kompa ;)
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 23 wrz 2012

Tutaj masz najnowsze sterowniki: http://sony.yt/files...-flash-driver/.
Odpowiedz

artur - zdjęcie artur 23 wrz 2012

Dzięki Panowie za linki.

Pobrałem sobie sterowniki wersji Gordon's Gate Flash Driver 2.2.0.11 i zainstalowałem. Instalacja przebiegła OK.

Tylko problem pojawił się po tym jak odpaliłem FAR'a, i chciałem nawiązać połączenie z telefonem poprzez przytrzymacie klawisza C komputer za każdym razem mi się restartuje.

Robię to tak. Odpalam FAR'a, wciskam skrót klawiszowy ALT + F1 (klikam SEFP2), wyłączam telefon, podłączam kabel USB z wciśniętym klawiszem C, klikam Connect.

Ino wcisnę klawisz C jest restart kompa.
Odpowiedz

artur - zdjęcie artur 25 wrz 2012

Opanowałem swój błąd. Wystarczyło zainstalować nowsze stery Gordon's Gate Flash Driver w wersji 3.

Skopiowałem sobie plik pl.lng, wy edytowałem go programem Lng Editor, edycję etykiet mam aktywną. Ale jak zmienię nazwę etykiety i zapiszę ponownie plik pl.lng to po ponownym otwarciu pliku nie ma widocznej edycji etykiety, jest tak jak było przed edycją. Tak jak by by nie było zapisanych zmian?.

Dlaczego?.
Odpowiedz

vad3r - zdjęcie vad3r 28 wrz 2012

Jak dobrze pamiętam to trzeba zapisać w nowym pliku.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 28 wrz 2012

Tak, dokładnie. Po edycji nie możesz nadpisywać pliku z językiem. Wydaje mi się, że już Ci to kiedyś tłumaczyłem ;)
Odpowiedz

artur - zdjęcie artur 29 wrz 2012

Opanowałem sprawę wystarczyło zaznaczyć w programie Lng Editor opcję AUTO i teraz jak zmienimy opis etykiety to automatycznie jest zmieniany.

Tych etykiet jest przeszło 12 tys. Edytować, szukać tej co chce się poprawić jest dość utrudnione.

Chociaż robię w Lng Editor Save All As Changers i zapisuje mi to to pliku XML to jak zmienię etykietę (już w pliku XML) i ponownie wczytam poprzez Load Changes to wywala mi błąd.

Jest jakiś Panowie sposób na to żeby można było edytować etykiety w sposób że tak napiszę hurtowy, wczytać je i zapisać do pliku pl.lng?.
Odpowiedz