Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Bardzo ciche dzwieki w Hazel.


  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#1 OFFLINE   hyde666

hyde666

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 29 June 2012 - 13:58

Witam, problem jest taki Gdy jest zasuniety telefon wszystkie dzwieki ciszej graja ze wcale ich nie slychac;/. wgrałem modyfikacje Hazel_LnQ_Mix_moskal1991_v2 dostepna tutaj na forum i po tym wlasnie mam problem, chodzi mi tylko o to zeby telefon bylo slychac jak ktos dzwoni i pisze sms przy zasunietym. jak odsuwam telefon wszystko jest ok. prosze o rady
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 June 2012 - 14:06

Wgraj oryginalną akustykę lub przeflashuj telefon. Potem podmieniaj tylko te pliki, które chcesz zmodyfikować a nie całą akustykę :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   hyde666

hyde666

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 29 June 2012 - 15:31

jest na forum oryg, akustyka do hazela? bo nie umiem znaesc

i jak zmienie ta kustyke na oryg. to pozniej bede chcial zeby w sluchawkach mi glosniej gralo to ktore pliki musze podmienic zeby miec ten efekt?
  • 0

#4 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 29 June 2012 - 15:33

Albo się nie chce!
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#5 OFFLINE   hyde666

hyde666

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 29 June 2012 - 20:35

jaka nazwe ma plik odpowiadajacy za głośność muzyki w słuchawkach... ??

zgrłem to oryg.akustyke i dalej to samo, bo ja tez skopiowalem wczesniej to "tpa-preset-acoustic" od Hazel_LnQ_Mix_moskal1991_v2, czy to tutaj moze byc problem? prosze o pomoc i moze jakies oryginalne pliki do tego folderu wlasnie.
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 June 2012 - 20:51

Naprawdę nie rozumiem Cię. Już któryś raz dajemy Ci linki do odpowiedzi, a Ty jakbyś je ignorował :unsure: Tu masz wszystko wyjaśnione: http://sony.yt/topic...ndpost__p__1038 . Wgraj całą oryginalną akustykę a potem wgraj tylko ten plik odpowiadający za dźwięk na słuchawkach.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 30 June 2012 - 07:19

Na mój gust padła ci taśma. Jak masz gwarancje,oddaj do serwisu,jak nie własny zakres. Tą kombinacją sprawdzisz licznik rozsunięć telefonu: >*<<*<*-info o usługach-licznik rozsunięć, jak jest około parę tys. lub wyżej to taśma. Tak miałem kiedyś w Zylo.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 30 June 2012 - 07:25

Tak dla pewności to masz oryginalne .csv z tpa/preset/acoustic :) Wgraj i zobacz, może pomoże ;)

Attached Files


Posted Image

#9 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 30 June 2012 - 10:17

Tak dla pewności to masz oryginalne .csv z tpa/preset/acoustic

Może nie zauważyłeś,że dostał namiary na oryginalną akustykę :lol: no chyba,że postów się chce nabić :rolleyes: a ja obstaję przy taśmie :D
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#10 OFFLINE   hyde666

hyde666

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 30 June 2012 - 12:07

jak moze byc tasma uszkodzona ? jezeli to odrazu sie stalo po tym jak skopiowałem inna akustyke? ... jak wgrywam oryginalna to nic sie nie dzieje
, nie ma żadnych efektów. Jak mam to w koncu kopiowac tym FAREM ? zaznaczyc wszystko LPM na żółto i przeciągnąć na lewa stronę i przy tym kopiowaniu mam zostawic opcje Default ? czy zaznaczyć Copy? i po tym jak sie to skopiuje to bezposrednio wyl. fara czy jak?

co do tej tasmy. to mam 1250 rozsuniec. i to nie moze byc tasma jesli po zmianie akustyki to sie stalo
  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 June 2012 - 13:26

Włączasz fara, wchodzisz do folderu IFS/SETTINGS w systemie plików telefonu (poradniki do fara są w dziale z poradnikami), w drugim okienku zaznaczasz wszystkie pliki akustyki, metodą przeciągnij i upuść najeżdżasz nimi na folder ACOUSTIC i pliki się kopiują. Jeśli to nadal za trudne lub pliki się nie chcą kopiować, po prostu przeflashuj telefon Omniusem :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 30 June 2012 - 13:34

kliknij prawym zeby plik ktory chcesz kopiowac podswietlil sie na zolto ...dajesz COPY i po sprawie chyba prosciej sie nie da ;)
  • 0

#13 OFFLINE   hyde666

hyde666

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 30 June 2012 - 15:45

Drodzy Koledzy robie tak ale zmiany w ogole sie nie wprowadzaja, kopiuje te cholerstwo i co ? dalej mam to samo nic sie nie zmienia telefon głosniej gra w słuchawkach oryginalnych ustawien nie ma ;/ a jak mam flashowac zeby nic nie [ciach] ?


Jurij: Forum to nie podwórko, proszę wyrażać się kulturalnie.
  • 0

#14 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 30 June 2012 - 15:50

A wgrałeś te pliki co podałem wyżej do tpa/preset/acoustic? To głównie one odpowiadają za głośność telefonu ;)
Posted Image

#15 OFFLINE   hyde666

hyde666

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 30 June 2012 - 15:52

tak wgrywałem je, jesli wyskakuje mi okienko do kopiowania w farze to zostawiam ta opcje default czy zaznaczam copy? moze tutaj robie blad
  • 0

#16 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 30 June 2012 - 15:54

Copy tak na zdrowy rozum ;)

Posted Image

#17 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 June 2012 - 15:55

Copy - masz je skopiować do tego folderu :) Wgraj po prostu main, fs i custom za pomocą Omniusa i po sprawie... tylko zrób sobie backup danych i kontaktów z telefonu My Phone Explorerem :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#18 OFFLINE   hyde666

hyde666

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 30 June 2012 - 16:00

wiem ze zadaje glupie pytanie itd. ale nie jestem ekspertem. skad mam wziac te main, fs i custom. ?

not found: Ort. ;)
  • 0

#19 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 June 2012 - 16:33

Z downloadu?

 


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#20 OFFLINE   hyde666

hyde666

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 21 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 30 June 2012 - 17:49

omniusa jest u nas na forum? bo sciaglem ale mi bla wyskoczyl ze server setting are incorect

odnosnie chodzi mi o haslo i login do omniusa server
  • 0


0 user(s) are reading this topic