←  T700

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Ericsson T700 - Specyfikacja | Techni...

Jurij - zdjęcie Jurij 27 wrz 2011

Sony Ericsson T700 został zaprezentowany w sierpniu 2008 roku. Ze specyfikacją techniczną tego modelu możecie zapoznać się zaglądając do naszej bazy telefonów:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. W tym temacie możecie także podyskutować o parametrach technicznych T700 :)

Sony Ericsson has announced model T700 on August 2008. You can look into our Sony Ericsson Database and familiarize with technical specification of:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. You can also discuss about technical specification of T700 in that topic :)

Sony Ericsson T700 ??????????? ? ??????? 2008 ????. ? ??????????? ????????????? ???? ?????? ?? ?????? ????????????? ?????????? ? ???? ???? ?????????:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ? ???? ?????? ?? ?????? ????? ?????????? ? ?????????? ??????????? T700 :)
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 28 gru 2011

na jakiej on jest platformie? db3150? pierwszy raz widze tego SE.w polsce go chyba nie ma, mam racje?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 28 gru 2011

Wystarczy zajrzeć do FAQ: http://sony.yt/index...ie-moj-telefon/ a dowiesz się, że T700 jest na platformie DB3150. Jest to następca T650 i nie był sprzedawany na polskim rynku, aczkolwiek na allegro trochę się egzemplarzy przewija :)
Odpowiedz

felita - zdjęcie felita 29 gru 2011

Sorry Jurij ale T700 był sprzedawany na naszym rynku zarówno w Saturnie jak i sklepach nie dla idiotów,w obu kolorach tj srebrny i czerwony wiem bo oba miałam w rekach i nie była to makietka,niestety w dość zawrotnej jak na tamte czasy cenie bo kosztowal o. 899zł potem staniał ale i tak nie mniej niż 699zł.A w tym samym czasie pojawił się też g502 i właśnie ten stał się moją własnoscią.Poza aparatyem foto(i elementami :) dodatkowymi) i materiałem obudowy różnic wiekszych poza nimi nie ma ta sama platforma i bardzo podobne parametry techniczne..
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 29 gru 2011

Szczerze mówiąc nie widziałem ich w sklepach o których piszesz. Głównie chodziło mi o to, że nie był dostępny w oficjalnym sklepie SE :)
Odpowiedz

felita - zdjęcie felita 30 gru 2011

A chyba że tak,co do MM był ale w losowych tj w moim województwie na 3 MM był tylko w 1,ale w Saturnie był na 100%,choć ten sklep raczej mniej ma "braci"w odróżnieniu od MM. :rolleyes:
Użytkownik felita edytował ten post 30 grudzień 2011 - 21:03
Odpowiedz