←  Google Android News

Sony.yt - International Sony Forum

»

Pochwal się pulpitem na swoim Androidzie

carmaster18's Photo carmaster18 24 Sep 2011

Witajcie :) Coraz więcej osób korzysta z Google Android. Nieskończona ilość konfiguracji pulpitów pozwala na skonfigurowanie idealne do swoich upodobań. W tym temacie możecie zamieszczać swoje konfiguracje pulpitów. Zacznę od siebie: aktualnie posiadam Android 2.1 z nakładką ADV Launcher EX, wyglądem przypomina Andka 2.2 i jest wiele bardziej funkcjonalny. Nie ma co prawda fajerwerków ale funkcjonalność przede wszystkim jak dla mnie :)

Dołączona grafika

-

-

Dołączona grafika

Zamieszczajcie poniżej swoje pulpity :)


Edited by carmaster18, 24 September 2011 - 19:07.
Quote

MiFa's Photo MiFa 25 Sep 2011

Dołączona grafikaDołączona grafika
Quote

timmi's Photo timmi 28 Dec 2012

Attached File  screenshot_2012-12-28_0312.png   187.99K   12 downloads
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 28 Dec 2012

po co ci dwa wskaźniki baterii? Oo
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 28 Dec 2012

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Na ICS z nowym launcherem od JB + Walkman z Xperia T
Quote

phillix's Photo phillix 28 Dec 2012

Dołączona grafika

Jak zawsze skromnie ;)
Xperia Ultimate HD 2.0.3
Apex Launcher
Quote

vad3r's Photo vad3r 28 Dec 2012

Dołączona grafika

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 28 Dec 2012

Dołączona grafika

Cenię sobie minimalizm, launcher trebuchet 2.0, standardowy thm, livewallpaper i minimalistic text widget
Quote

timmi's Photo timmi 28 Dec 2012

ZDbox mam zainstalowany dlatego 2 wskaźniki.Wszystko mam oryginalne dogralem se tylko cosmic flowy.Dopóki sony nie poprawi ics ,w co wątpie to zostaje przy gb.
Quote

phillix's Photo phillix 28 Dec 2012

a co takiego jest zepsutego w ICS? mi ICS chodzi lepiej niż GB - w grach, w normalnym uzytkowaniu, w robieniu zdjec itp ;D
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 28 Dec 2012

bo masz custom roma a nie stocka <_< a co jest zepsutego? dioda powiadomień choćby, niekiedy wpieniajace lagi (szczególnie przy livewallpaperach), problemy z niektórymi grami... ale jeśli to nic to przesiąć się na stocka :P
Quote

Deleted User 2's Photo Deleted User 2 28 Dec 2012

Standardowy launcher plus do tego Fancy Widget i Zooper Widget

Attached File  Screenshot_2012-12-28-23-16-59.png   126.63K   11 downloads
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Jan 2013

Ja z kolei stawiam na funkcjonalność i wygląd. Dlatego póki co ograniczam się do trzech środkowych pulpitów, dwa boczne są całkowicie puste. Na razie. Być może zapełnią się ulubionymi grami czy aplikacjami... Na razie nie widzę potrzeby ich użytkowania. A więc... Bierzemy telefon do ręki i pierwsze co widzimy po odblokowaniu to:

1. Centrum dowodzenia.

Attached File  screenshot_2013-01-05_0347_1.JPG   62.27K   11 downloads


Tutaj mogę sobie sprawdzić godzinę, włączyć wi-fi, bluetooth, tryb samolotowy, głośność, gps, zarządzać siecią komórkową, pamięcią, jasnością ekranu. Wszystko w zależności od tego gdzie jestem i co będę chciał robić dalej.

2. Centrum łączności ze światem.

Z centrum dowodzenia mogę przejść w lewo do centrum łączności ze światem.

Attached File  screenshot_2013-01-05_0347.JPG   62.77K   10 downloads


Po włączeniu internetu po wi-fi lub sieci komórkowej najpierw aktualizuje się widget pogodowy. U góry szybkie wyszukiwanie tekstowe / głosowe, poniżej dwie przeglądarki do wyboru (firmowa i Firefox), cała gama komunikatorów: G-Talk, GG, Skype no i oczywiście Google Play.

3. Centrum rozrywki.

Mogę też z centrum dowodzenia przejść sobie do strefy rozrywki. A tam same atrakcje :D

Attached File  screenshot_2013-01-05_0347_2.JPG   69K   10 downloads


Widget multimedialny z szybkim dostępem do Walkmana, zdjęć, filmów oraz piosenek. Poniżej filmy i teledyski na youtube, radio z RDS, MX Player do filmów i seriali oraz możliwość udostępniania multimediów przez wi-fi. Na dole naturalnie track id.

4. Menu główne.

No i Menu główne. Szczerze mówiąc nie miałem jeszcze czasu zrobić porządku na wszystkich ekranach, ale pierwsze co zrobiłem to ekran główny menu ustawiłem na wzór rozkładu klasycznych Sony Ericssonów. Z paroma różnicami (bo mamy 16 ikonek, a nie 12).

Attached File  screenshot_2013-01-05_0348.JPG   65.8K   9 downloads


1. Pierwszy rządek: Google Play (zamiast Play Now), przeglądarki internetowe, Office Suite.

2. Drugi rządek: Aparat, Aparat 3D, Wiadomości, Galeria

3. Trzeci rządek: Total Commander (jako menadżer plików), Kontakty, Telefon, Skype (jako Rozmowy Wideo)

4. Czwarty rządek: Radio, Walkman, Kalendarz (Organizer), Ustawienia.


Docelowo na drugim ekranie menu głównego będą najbardziej przydatne gry i aplikacje i tyle :)
Quote

phillix's Photo phillix 05 Jan 2013

Jurij, nie wolisz zrootowac i wgrać sobie pasek powiadomień z widgetami, które możesz skonfigurować? ;) zaoszczedzilbys dużo miejsca.
Ja bym nie ogarnął tyle widgetow.
Na GB proponuje adw launcher. Jest mega szybki, większe menu i możesz mieć dowolną ilość pulpitoww ;)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Jan 2013

Po pierwsze primo - mam zrootowany telefon, po drugie primo - po co mi więcej pulpitów, skoro mam jeszcze dwa w zapasie? A po trzecie primo ultimo - istotą tego tematu jest pokazanie swoich pulpitów, które nam się podobają. Gdyby taka konfiguracja mi nie odpowiadała, to nie ustawiałbym jej sobie i nie wypowiadałbym się w tym temacie. Czyż nie? ;)
Quote

phillix's Photo phillix 05 Jan 2013

po co mi więcej pulpitów, skoro mam jeszcze dwa w zapasie?


napisałem, że możesz mieć dowolną liczbę pulpitów. nie napisałem nic o większej liczbie.
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 06 Jan 2013

Dołączona grafika

ciut zmienione :P
Quote

phillix's Photo phillix 06 Jan 2013

Dołączona grafika

ciut zmienione :P


to moje kochane MIUI? :D
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 06 Jan 2013

nie, dalej cyjanek :P pobrałem po prostu pierwszy z brzegu flip clock z google play :D
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 05 Apr 2013

Dołączona grafika

powrót do zegara tekstowego
Quote