←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Telefon do zdjęć lub coś do zabawy.

Locked

Adogard's Photo Adogard 21 Sep 2011

Planuje kupić jaki telefonik do zdjęć. K850 miałem wiec odpada. Nie koniecznie musi być SE, ale chyba tylko SE będzie z xenonem :(. Cena do 200 zł.
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Sep 2011

No to zostają 3 opcje: K800, K810 i ta:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
Quote

Adogard's Photo Adogard 21 Sep 2011

Własnie patrzyłem na to, to sie zastanowie jeszcze. K800 itp odpada.

Jesli nic nie znajde w tej cenie to chyba jakas zabawke sobie kupie. Mysle o P1 lub P990
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Sep 2011

P1 i P990 to nie zabawki, tylko rasowe smartphone'y / PDA :) W P990 masz aparat klasy K750 - 2MPx z af - powinien Ci wystarczyć. Xenon zawsze możesz dokupić w postaci MXE-60 :)
Quote

Adogard's Photo Adogard 21 Sep 2011

Warto kupić tego P990? Ceny na allegro są śmieszne... 120-150zł
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Sep 2011

Zależy czego od niego oczekujesz :) Swego czasu to był świetny produkt, cena jest niska bo ma już 5 lat... No ale jego największe atuty to oporowy ekran dotykowy 2,76", system operacyjny Symbian UIQ 3.0, aparat 2MPx z af no i wifi klasy b. Oprócz tego bt, karty pamięci ms duo i masa aplikacji na symbiana UIQ w tym rozpoznawanie pisma, jotter itd. No i masz klawiaturę qwerty :) Poza tym design jest śliczny - przynajmniej mi się bardzo podoba. Także Hermione to bardzo ciekawa opcja :) Minusy to soft, który ponoć nie był zbyt dobrze dopracowany, nie wiem jak w najnowszej wersji ale początkowe lubiły mulić i restartować.
Quote

Adogard's Photo Adogard 21 Sep 2011

Hmm raczej do zabawy, jako gadżet. Jaka muzyczka, film. Nie miałem w ręce sprawnego tela tego wiec nie chce wywalić kasy w błoto.

- głośnik jak gra?
- aplikacje z symbiana z noki będą pasować? ( nie orientuje się w tym systemie)
- dvix pójdzie na jakieś aplikacji?
- dość szybko pracuje to cacko?

aha soft jak wgrac? Normalnym kabelkiem?
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Sep 2011

Z głośnika powinieneś być zadowolony - jest tej jakości co K750/W800.

Aplikacje działają tylko te, stworzone dla UIQ 3.0. Te ze zwykłego Symbiana nie będą działać z tego co słyszałem. Co do divx-a nie wiem. Napisałem Ci, że szybkość nie jest mocną stroną P990, ale to zależy ile aplikacji uruchomisz i czy wgrasz najnowszy soft. A soft powinno się dać wgrać za pomocą XS++ i zwykłego dcu60/65 :)
Quote

Adogard's Photo Adogard 22 Sep 2011

Chyba jednak sie skusze na tego P990i. Myslę też nad motorola a1000... hm
Quote

marmal215's Photo marmal215 23 Sep 2011

P990i wg mnie trafniejszy wybór ;)
Quote

Adogard's Photo Adogard 23 Sep 2011

Please Login or Register to see this Hidden Content



Kupiony :) Dziekuje za pomoc.
Quote

Jurij's Photo Jurij 23 Sep 2011

Problem został rozwiązany , a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie proszę zgłaszać Redakcji SonyEricsson-World poprzez PW.
Quote
Locked