←  Xperia M4 Aqua | M4 Aqua Dual

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Pomoc w przywróceniu oryginal...

Locked

whitewolf1608's Photo whitewolf1608 19 Mar 2017

Witam odblokowując bootloader w M4 Aqua prawdopodobnie zgubiłem klucze do bootloadera a miałem je tylko zapisane na dysk twardym komputera. Dziś zablokowałem Bootlader przez Flashtool 0.9.18.6 ale zablokowało bez bez kluczy DRM. Zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą o pomoc w przywróceniu oryginalnych kluczy DRM do Bootladera lub jak jest to możliwe przywrócenia oryginalnego bootoladera razem z Firmeware do M4 Aqua E2303. Mam taką sytuację z kluczami jak na załączonym screenie do tego postu. Z Poważaniem whitewolf1608

Attached Files


Edited by whitewolf1608, 19 March 2017 - 19:33.
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Mar 2017

Klucze DRM są bezpowrotnie tracone podczas odblokowywania bootloadera. Sony o tym informuje podczas próby odblokowania bootloadera. Jeśli bardzo potrzebujesz tych kluczy, to możesz sprzedać swój telefon i kupić taki, w którym bootloader nigdy nie był odblokowany. Albo, co szczerze polecam, olej ten problem ;)

Quote

whitewolf1608's Photo whitewolf1608 28 Mar 2017

Uważam temat za rozwiązany w serwisie została wymieniona płyta główna telefonu.

 

Proszę zamknąć temat a następnie usunąć z forum w celu utrzymania porządku na forum.

Quote

faflak's Photo faflak 28 Mar 2017

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.

Quote
Locked