←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

Neo V restartuje sie

Piotr1234's Photo Piotr1234 31 Jan 2016

Witam mam xperie neo v i mi sie cały czas restartuje  wgrywałęm juz rozne androidy przez flashtool i aktualizowałem przez Pc companion i nic to zmieiło o co moze chodzic?

Quote

faflak's Photo faflak 31 Jan 2016

Możliwe że siadło cos na płycie

log poprawny ?

Quote

Piotr1234's Photo Piotr1234 31 Jan 2016

Poprawny..

Quote

Jurij's Photo Jurij 31 Jan 2016

Kup nową sprawną płytę i tyle. Jeśli to RAM albo co innego, to nie opłaca się naprawiać tej płyty... No chyba że chcesz poćwiczyć grzanie / reballing to możesz się pobawić :)

Quote

Piotr1234's Photo Piotr1234 01 Feb 2016

no moge sie pobawic co miałbym zrobic?:)

Quote

Jurij's Photo Jurij 01 Feb 2016

Jak jesteś pewien, że soft wgrałeś poprawnie (appsw i fsp) to zacząłbym od wygrzania płyty głównej, wygrzanai i jak to nie pomoże przekulkowania ramu...

Quote

Piotr1234's Photo Piotr1234 02 Feb 2016

no androida wgrywałem przez flashtola a pozniej probowałem jeszcze przez sony PC i dalej to samo.. No a jakas instrukcje bys podał? tylko nie w jezyku angielskim

Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Feb 2016

Pooglądaj sobie na youtube jak się wygrzewa ram i stawia kulki hot airem :)

Quote

faflak's Photo faflak 03 Feb 2016

Wg mnie cała ta zabawa i tak jest nieopłacalna, jeżeli wystarczy samo grzanie to oki ale jeżeli już będziemy przekulkulowywać to nawet licząc po najniższej stawce godzinowej lepiej poszukać dawcy na alledrogo ;) sam mam ze trzy sztuki neoV z pilnym zapotrzebowaniem na płyty główne ;)

Quote

Piotr1234's Photo Piotr1234 28 Feb 2016

Dzis wgrałem androida 4.4 i dziaałaa:D słuchałem muzyki z godzine i tylko raz sie wyłaczył moze to nie koniecznie ram?:)

Quote

Jurij's Photo Jurij 29 Feb 2016

Sprawny telefon sam z siebie się nie wyłącza, więc jednak z elektroniką masz coś nie w porządku... Ale skoro działa, to miłego użytkowania :)

Quote