←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

Nie działa aparat i klawisze nawigacyjne

Piotr1234 - zdjęcie Piotr1234 14 sie 2015

Czesc mam duuzy problem mam xperie neo v  podkrecona do 1.6 z odblokowany botoloader root cwm rom peria ultimate hd i jest problem wszystko działało ale jak dałem przywroc do ustawien fabrycznych to nie działa mi aparat i klawisze co robic???

Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 14 sie 2015

Czyli do ''ustawien fabrycznych'' było ok ?  niemodzony rom da rade czy z wciśniętym klawiszem go nie wykrywa? 

Odpowiedz

Piotr1234 - zdjęcie Piotr1234 14 sie 2015

wiesz no nie wiem tym bardziej ze ten telefon sprzedałem i nie mam go przed oczami.Ale tak reasumujac to mysle ze moze to wina tego ze miałem pliki na karcie i przed sprzedaza to wyciełem wszystko z telefonu i poszło.moze jak sie spowrotem to rzuci na karte sd to bedzie wszystko działac??

Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 15 sie 2015

No to zaocznie będzie ciężko coś poradzić, może obecny właściciel może się wypowiedzieć ?

Odpowiedz

Piotr1234 - zdjęcie Piotr1234 15 sie 2015

własciciel nie bardzo  ale mysle ze jak zrobi wipe data factory reset  abo wipe cache partion w cwm to problem zniknie co o tym myslisz?

Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 15 sie 2015

Ja myślę, że trzeba telefon na nowo przeflashować. Albo najlepiej czystym softem od SE / Sony, lub ewentualnie wsadzić mu nową kartę pamięci z wgranym na nią modyfikowanym firmware i wgrać modyfikowane firmware przez recovery na nowo.

Odpowiedz