←  Xperia M2 | M2 dual

Sony.yt - International Sony Forum

»

Xperia m2 4.4 root

ROjson96's Photo ROjson96 12 Aug 2015

Witam serdecznie !
Mam telefon Xperia m2 lte i 4.4 i  chcialem sie dowiedziec jak go zrotowac jestem w tych sprawach zielony  probowałem  towelroot i nic  jak chce pobrac na telefon to pisze pobieranie sie nie powiodlo .... to wrzucilem z kompa na kasrte zainstalowalem i jak klikam na fonie  "make it ra1n  wyskakuje komunikat this phone isn't currently supported  niech mi ktos wyltlumaczy jak to zrobic krok po kroku 

Quote

faflak's Photo faflak 12 Aug 2015

Witaj :) 4.4 jest problemowy: zmiana kerneli itp...nie to co 4.3 (tu wystarcza toowelrot) wiec może zrób sobie backup danych, downgrade i wtedy toowelrotem 

Może ktoś coś konkretniejszego jeszcze doradzi :)

Quote

Jurij's Photo Jurij 12 Aug 2015

Pytanie zasadnicze - masz odblokowany bootloader? Jeśli nie i chcesz pozostać przy zablokowanym (coby nie tracić gwarancji na przykład), to pozostaje:

 

1. Wgranie dowolnego firmware Jelly Bean 4.3 od D2303 oraz root Towelrootem (i używanie zrootowanego JellyBeana), albo następnie:
2. Aktualizacja poprzez OTA do KitKata 4.4.4 (poczekaj aż się wszystko uruchomi do końca po aktualizacji),
3. Zainstaluj najnowsze SuperSU z Google Play Store,
4. Uruchom najnowszego Flashtool na PC i podłącz telefon,
5. Kiedy Flashtool wyświetli informacje na temat Twojego telefonu, wybierz zakładkę Root na górze i wybierz force root by TowelRoot :)

 

Wsio.

Quote