←  Xperia E4g | E4g Dual

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Sony Xperia Xperia E4G debran...

Locked

dinks's Photo dinks 25 May 2015

Witam, jak zdebrandować Xperię E4G ? Jest na to jakiś sposób ? 

Quote

Jurij's Photo Jurij 25 May 2015

Witaj,

 

Tak.

 

1. Możesz samodzielnie poszukać czystego oprogramowania dla Xperii E4g w internecie (wykaz dostępnych customizacji dla europejskiej Xperii E4g znajduje się tutaj: http://sony.yt/topic...eria-e4g-e2003/)  i wgrać go za pomocą programu Flashtool: http://sony.yt/topic...stemem-android/ ,

 

2. Lub możesz skorzystać z naszego serwisu online, wtedy za 20 PLN będziesz miał wgrane najnowsze dostępne oprogramowanie za pomocą profesjonalnego sprzętu serwisowego. Wymagana naładowana bateria, kabelek usb, internet przynajmniej 2mbps i Windows Vista / 7 / 8 lub 10.

 

Pozdrawiam

Quote

dinks's Photo dinks 26 May 2015

Możesz podesłać jakiś link do pobrania oprogramowania bo nie mogę znaleźć, 

 

A nie można tak zrobić żeby zmienić customizacje na telefonie i wgrać czyste oprogramowanie przez sony companion  ?

 

W flashtoolu niema profilu do xperia E4G żeby stworzyć plik ftf  :mellow:


Edited by dinks, 26 May 2015 - 15:18.
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 May 2015

No to użyj najnowszego flashtoola... Jeśli chcesz samemu wgrywać firmware to musisz poszukać na xda i innych tego typu stronach, ja dla klientów pobieram bezpośrednio z supportu.

 

 

A nie można tak zrobić żeby zmienić customizacje na telefonie i wgrać czyste oprogramowanie przez sony companion  ?

 

Pewnie i można, ale musiałbyś zrootować telefon i edytować plik build.prop oraz na nową customizację musiałaby wyjść aktualizacja.

Quote

dinks's Photo dinks 26 May 2015

Mam najnowszego flastoola i niema tam tego telefonu np. zeby stworzyc plik ftf. Szukałem i niema.

 

Mam roota jak to zrobić ?

Quote

Jurij's Photo Jurij 26 May 2015

Robisz sobie backup pliku build.prop a potem edytujesz np. total commanderem, zmieniasz customizację:

######################## Customized property values #########################
ro.semc.version.cust=1279-0991
ro.semc.version.cust_revision=R3A
ro.somc.customerid=8263

i zapisujesz. Powinno działać... Listę customizacji podałem wyżej...

Quote

dinks's Photo dinks 27 May 2015

Dzięki działa ten sposób. 

Quote

Jurij's Photo Jurij 27 May 2015

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.

Quote
Locked