←  Xperia mini pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Nie widzi domowej sieci wifi

Locked

timmi's Photo timmi 09 Nov 2014

Witam wczoraj zauważyłem, że mini pro mimo włączonego wifi nie jest połączona z nim.W ustawieniach była tylko jako zapamiętana ,usunąłem ją i myślałem, że się pojawi w liście sieci wifi.Jednak nie widzi jej, wgrałem na próbę icsa to samo nie widzi nadal. Inne xperie w domu widzą i łączą się bez problemu.

Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Nov 2014

A jak włączysz na innej Xperii tethering wi-fi to łączy się z tą siecią (np. z Xperią T LT30)?

Quote

timmi's Photo timmi 09 Nov 2014

Nie mogę włączyć hotspotu wifi jak mam wlaczone wifi jedna z funkcji się wylączy albo tethering albo wifi na T Ale pakiet i tethering to sie połączyła mini pro.


Edited by timmi, 09 November 2014 - 13:48.
Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Nov 2014

Ech... Masz włączyć tethering wi-fi na innej Xperii i sprawdzić czy Twoja Xperia mini pro SK17 zobaczy tę sieć i połączy się z nią. To chyba nie takie trudne?

Quote

timmi's Photo timmi 09 Nov 2014

No i sprawdziłem, i łączy się.


Edited by timmi, 09 November 2014 - 13:57.
Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Nov 2014

No to zostaje kwestia ustawień Twojego routera. Może tam było coś grzebane? Upewnij się, że adres mac jest wpisany (jeśli filtrowanie mac masz włączone) i że sieć jest widoczna. Nie zaszkodzi także reset routera (odłącz z prądu i podłącz).

Quote

timmi's Photo timmi 09 Nov 2014

Nic nie grzebałem zawsze działało, zresetowalem tak jak mówileś i nic.

Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Nov 2014

No to sprawdź czy sieć jest wykrywalna dla innych i na wszelki wypadek przestaw na tylko b albo b/g.

Quote

timmi's Photo timmi 09 Nov 2014

Przestawiłem częstoliwość z 20 na 40 Mhz i działa.Dzięki za sugestie :)

Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Nov 2014

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.
Quote
Locked