←  Xperia mini pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Nie widzi domowej sieci wifi

Zablokowany

timmi - zdjęcie timmi 09 lis 2014

Witam wczoraj zauważyłem, że mini pro mimo włączonego wifi nie jest połączona z nim.W ustawieniach była tylko jako zapamiętana ,usunąłem ją i myślałem, że się pojawi w liście sieci wifi.Jednak nie widzi jej, wgrałem na próbę icsa to samo nie widzi nadal. Inne xperie w domu widzą i łączą się bez problemu.

Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 09 lis 2014

A jak włączysz na innej Xperii tethering wi-fi to łączy się z tą siecią (np. z Xperią T LT30)?

Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 09 lis 2014

Nie mogę włączyć hotspotu wifi jak mam wlaczone wifi jedna z funkcji się wylączy albo tethering albo wifi na T Ale pakiet i tethering to sie połączyła mini pro.


Użytkownik timmi edytował ten post 09 listopad 2014 - 13:48
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 09 lis 2014

Ech... Masz włączyć tethering wi-fi na innej Xperii i sprawdzić czy Twoja Xperia mini pro SK17 zobaczy tę sieć i połączy się z nią. To chyba nie takie trudne?

Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 09 lis 2014

No i sprawdziłem, i łączy się.


Użytkownik timmi edytował ten post 09 listopad 2014 - 13:57
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 09 lis 2014

No to zostaje kwestia ustawień Twojego routera. Może tam było coś grzebane? Upewnij się, że adres mac jest wpisany (jeśli filtrowanie mac masz włączone) i że sieć jest widoczna. Nie zaszkodzi także reset routera (odłącz z prądu i podłącz).

Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 09 lis 2014

Nic nie grzebałem zawsze działało, zresetowalem tak jak mówileś i nic.

Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 09 lis 2014

No to sprawdź czy sieć jest wykrywalna dla innych i na wszelki wypadek przestaw na tylko b albo b/g.

Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 09 lis 2014

Przestawiłem częstoliwość z 20 na 40 Mhz i działa.Dzięki za sugestie :)

Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 09 lis 2014

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.
Odpowiedz
Zablokowany