←  Xperia U

Sony.yt - International Sony Forum

»

Jak zgrać dane z padniętej U

timmi's Photo timmi 25 Oct 2014

Witam,

dostałem U,która się nie włącza i mam zgrać dane(zależy na zdjęciach głównie).Pytanie czym i jak to zrobię ?

Quote

Jurij's Photo Jurij 25 Oct 2014

Komputer w ogóle ją wykrywa po podłączeniu kabla USB? Jeśli nie, to chyba tylko odlutowanie pamięci flash i odczytanie jej zawartości zewnętrznym programatorem wchodzi w grę.

Quote

timmi's Photo timmi 25 Oct 2014

Zapomniałem powiedzieć, że jej nie wykrywa czyli jak myslalem nic nie zrobie

Quote

Jurij's Photo Jurij 25 Oct 2014

No jak jej nie wykrywa kompletnie to nic nie zrobisz. A czemu się przestała włączać? Jak została zalana to ją rozbierz, wykąp gołą płytę w spirytusie 95% lub izopropanolu, wysusz i poskładaj.

Quote

timmi's Photo timmi 25 Oct 2014

Z tego co wiem została rzucona przez lagi spowodowane ICSem (a mówiłem,że GB bd lepszy) choć wygląda na całą jak i zewnątrz tak i wewnątrz, bo rozebrałem.No nic nie ma co tu dyskutować,bo jedynie co to płytę mogę wymienić a i tak danych nie odzyskam w domu.

Quote

Jurij's Photo Jurij 25 Oct 2014

A masz hot aira? Można ją rozebrać i sprawdzić, czy wszystkie elementy na płycie są w porządku. Mogło się np. USB urwać i dlatego jej nie wykrywa... Taki telefon trzeba rozebrać i dokładnie obejrzeć, żeby było wiadomo co i jak... Tutaj masz instrukcję serwisową dla Xperii U: http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/ :)

Quote

timmi's Photo timmi 27 Oct 2014

Hota nie mam, rozbieralem i niby wygląda ok no nic trzeba szukać jakieś okazji za grosze ze sprawna płytą.

Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Oct 2014

Ale co Ci ze sprawnej płyty? Z innej płyty nie zgrasz tych zdjęć i innych danych ;) A jeśli ta Twoja Xperia U została mocno roztrzaskana, to na bank LCD też jest do wymiany...

Quote