←  C905

Sony.yt - International Sony Forum

»

C905@W995, Możliwe?

Locked

kojack's Photo kojack 14 Sep 2011

Witam! Tak się dzisiaj zastanawiałem czy to możliwe... Jak myślicie, poszło by?

No przede wszystkim dostalibyśmy Walkman 3.0 i funkcje clear bass itd.

Ale nie obyłoby się bez minusów... np. włączenie aparatu po otwarciu zasłony od aparatu...

Co myślicie i jak myślicie o tym crossflash'u?

Pozdro

Jurij: Przeniosłem do właściwego działu :)
Quote

Adogard's Photo Adogard 14 Sep 2011

To nie bedzie działać :)

Na supporcie setoola właśnie pojawił się soft do w995 więc gdy tylko to zobaczyłem zabrałem się za jego wgrywanie chociaż miałem już wgrany obecnie najnowszy dla c905 R1EA033 Posted Image
Nie było central europe więc wgrałem western europe tam też jest polski.
Po wgraniu telefon nie chciał się właczyć do końca co było do przewidzenia...
Wgrałem sterownik wyświetlacza i pomogło Posted Image

Od razu mówię że nic cie kawego z tego nie wyszło...
Aparat nie działa tzn. działa ale nie zapisuje zdjęć nawet po wgraniu camdrivera od c905 czyli już kaszana Posted Image
Myślałem że może chociaż będzie kręcił filmy bo miały być WQVGA czy jakoś(480x240) ale nieee Posted Image
Niedziała też żadna lampa nawet podzczas kręcenia filmów ale tego się spodziewałem.
Są problemy z podświetleniem i boczne klawisze mają pozmieniane funkcje.
Nie działa też radio tzn. wyszukuje stacje i wyświetla ich nazwy ale nic nie odtwarza to chyba wina akustyki...
Akcelerometr też dziwnie działa żeby odwrócić zdjęcie cokolwiek innego poziomo trzeba owdrócić telefon do góry głośnikiem Posted Image

Jednak Posted Image alkman działa(chyba 3 bo ja nie widzę w nim nic nowego) świetnie, muzyka na słuchawkach i ten korektor czego można chcieć więcej...
Za to głośnik gra cichutko ale to chyba wina akustyki która jest przystosowana do głośników stereo.
Nie wiem w jaki sposób ale jakoś zmieniałem głośność utworu przez przechylanie telefonu Posted Image
Reszta już działa raczej dobrze wifi, gps raczej też.
Jest widok czatu w wiadomościach
Jest zainstalowanych kilka ciekawych gierek i aplikacji, muzyki, dzwonków co jednak zajmuje dość dużo pamięci.
Po wgraniu softu zostało mi 55MB a całej pamięci jest chyba 170MB.
Troche inny widok w ustawieniach lista a nie zakładki jak we wcześniejszych modelach niewiem czy można to zmienić.
Jest tam sześć pozycji: ogólne, dzwięki i sygnały, wyświetlacz, połaczenia, łączność i...pomoc a tam instrukcja obsługi Posted Image Posted Image Posted Image

I to by było na tyle...
Pora wrócić do softu c905 Posted Image

Quote

soniaczW800i's Photo soniaczW800i 14 Sep 2011

Co do odtwarzacza to myślę że było by to plusem lecz mógłby być problem z klawiszami, zwłaszcza z bocznymi. Aparat raczej nie będzie działał ze względu na budowę. Kiedyś ktoś próbował takiej krzyżówki lecz o ile pamiętam, nie był to opłacalny zabieg.

Edit:Adogard był szybszy :)
Edited by soniaczW800i, 14 September 2011 - 21:57.
Quote

phillix's Photo phillix 18 Oct 2011

Zalety
+ Walkman 3.0
+ wizualizacje
+ ustawienia equalizera z W995
Wady
- konieczność zmiany sterowników aparatu, wyświetlacza, akustyki oraz lighteffect od C905

czemu by nie spróbować?
gdyby było źle to spokojnie byś wrócił do c905@c905 :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Oct 2011

Zalety
+ Walkman 3.0
+ wizualizacje
+ ustawienia equalizera z W995
Wady
- konieczność zmiany sterowników aparatu, wyświetlacza, akustyki oraz lighteffect od C905

czemu by nie spróbować?
gdyby było źle to spokojnie byś wrócił do c905@c905 :)


Przeczytałeś chociaż ten temat przed napisaniem posta? Bo wydaje mi się, że nie. Taka zmiana nie ma sensu, tak samo jak kontynuacja tego tematu.
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Oct 2011

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji SonyEricsson-World.com poprzez PW.
Quote
Locked