←  Google Android News

Sony.yt - International Sony Forum

»

Grand Theft Auto: San Andreas Mobile już w...

not found's Photo not found 28 Nov 2013

Posted Image

No i zostało potwierdzone ;) Zgodnie z informacją firmy Rockstar, GTA San Andreas na urządzenia mobilne zostanie wypuszczone już w grudniu tego roku. Będzie dostępne dla Androida a także iOS, Amazon Kindle i Windows Mobile.

Dla potrzeb nowej wersji, GTA zostało nieco ulepszone. Otrzymamy odświeżoną grafikę, całkowicie nowe sterowanie dotykiem z opcją ukrywania zbędnych przycisków oraz poprawiony system checkpointów.

A czy wy nie możecie się już doczekać tak kultowej wersji GTA na wasze telefony? :)

źródło: rockstargames.com

Quote

vad3r's Photo vad3r 29 Nov 2013

Właśnie na to czekałem :D. Spodziewałem się tej części w połowie 2014r a tu taka niespodzianka :)

Wysłane z mojego Xperia T za pomocą Tapatalk 2

Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 30 Nov 2013

Mam nadzieje, że pójdzie też na mniej wysilonych konstrukcjach :D Jeśli tak, to czekam z niecierpliwością.
W sumie ważniejsze żeby hesoyam działało :D
Quote

not found's Photo not found 30 Nov 2013

Albo aiwprton i baguvix i zaczynamy zabawę w oczyszczanie miasta :D
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Dec 2013

Gra na kodach to nie zabawa... Mnie ciekawi z kolei lista kompatybilnych urządzeń Sony na stronie supportu Rockstara:

 

 

SONY ERICSSON: Xperia Z1, Xperia Z Ultra, Xperia Tablet Z, Xperia Z, Xperia U, Xperia ZL, Xperia SP, Xperia ion, Xperia UL, Xperia sola, LT22i   

 

Wynika z tego, że Xperie z 2011 nie są w ogóle kompatybilne... Widocznie Adreno205 i snapdragon MSM8255 są zbyt słabe dla tej gry. A może to wina 512MB pamięci RAM? Chociaż sola czy Xperia U także mają jedynie 512 MB RAM... Jeśli testowaliście już San Andreas na swoich Xperiach, dzielcie się wrażeniami na jakich urządzeniach gra Wam działa poprawnie ;)

Quote