←  Xperia J

Sony.yt - International Sony Forum

»

Wi-fi w telefonie sony Xperia J

Kromeczka - zdjęcie Kromeczka 19 paź 2013

Witam, mam problem. Otóż chodzi o to, że nie mogę połączyć swojego telefonu z modemem livebox który znajduje się kilka metrów dalej. Sieć zabezpieczona jest hasłem WEP, wpisuje owy kod, a po długim czekaniu na uwierzytelnienie wyskakuje 'ŁĄCZNOŚĆ OGRANICZONA'. Próbowałem wszystkich metod i dalej jest to samo. Co zrobić?
Odpowiedz

Kromeczka - zdjęcie Kromeczka 20 paź 2013

Tak robiłem to, nawet konfigurowałem internet na sieć publiczną i dalej jest tak samo.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 21 paź 2013

Spróbuj zmienić zabezpieczenia na WPA2 albo w ogóle je wyłączyć (dla testów). Sprawdź też czy nie masz włączonej filtracji po adresie mac. Dwa dni temu łączyłem J-kę (najnowsza dostępna kompilacja Androida 4.1.2) z moim liveboxem i obyło się bez żadnych problemów...
Odpowiedz

Kromeczka - zdjęcie Kromeczka 24 paź 2013

Dalej jest to samo :(

Dalej jest tak samo :(
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 25 paź 2013

Spróbuj zaktualizować firmware do najnowszego za pomocą PC Companiona. Jeśli jest najnowsze, użyj opcji repair. Jeśli nadal nic, spróbuj na innym routerze. Jeśli nadal łączność ograniczona - oddaj telefon na gwarancję.
Odpowiedz

First - zdjęcie First 29 paź 2013

Jeśli jest to ten "pierwszy" livebox to trzeba na nim kliknąć jeszcze taki guzik pod spodem, żeby można było się pod niego podłączyć.
:)
Odpowiedz