←  Xperia arc S

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Chyba zabiłem moją Xperię Arc...

Locked

ZiGi's Photo ZiGi 08 Oct 2013

Postanowiłem wrzucić sobie Xperię HD Ultimate na mój fon, miałem na nim ICS 0.587 i zrobiony root, oczywiście CWM zaintalowany również w wersji 5.5.0.7. Mój fon pochodzi z 12W06
Przechodziłem zgodnie z instrukcją z XDA
  • Place ROM on SD-Card
  • Back up user apps and data. (Various apps available, search Google Play.

    Please Login or Register to see this Hidden Content

    is a popular one)
  • Power off phone.
  • Boot to CWM (Keep pressing the Volume Down key after the Sony logo appears)
  • Wipe Data/Factory Reset
  • Mounts and Storage --> Format /System
  • Advanced > Wipe Battery Stats
Aż do momentu gdy trzeba było wskazać zip na karcie, W tym momencie zdałem sobie sprawę że ja rozpakowałem archiwum i wrzuciłem na kartę rozpakowane.
  • Install zip from SD card > Choose Xperia Ultimate HD
Teraz telefon włącza mi się i wisi na logo Sony, czy można go jeszcze uratować poprzez flashtoola lub s1tool?
Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Oct 2013

Zawsze możesz przeflashować telefon i zacząć od nowa. A zip na sd możesz wrzucić za pomocą innego telefonu lub czytnika kart microSD...
Quote

ZiGi's Photo ZiGi 09 Oct 2013

Jurij tylko mam taki problem że on w ogóle nie wstaje nawet do ładowania baterii, zastanawiam się czy fastboot w ogóle da radę odpalić.

Co za tym idzie nie widzi go Flashtool :(
Edited by ZiGi, 09 October 2013 - 16:27.
Quote

neron's Photo neron 09 Oct 2013

Wyciąg baterię na parę godzin i najlepiej naładuj gdzieś baterię. A tak swoją drogą trzeba być nie lada fachowcem że by ubić telefon na andku.
Quote

ZiGi's Photo ZiGi 09 Oct 2013

Tak to jest jak się do zmiany romu człowiek zabiera po północy, wyczyściłem cała zawartość telefonu razem z systemem, a potem wpadłem jak miałem wrzucić instalkę z karty to sobie przypomniałem że rozpakowałem ZIP-a zanim go wrzuciłem na kartę. No i zamiast będąc w CWM-ie najnormalniej w życiu zrobić restore to co wyśliłem, że dorzucę plik i zresetowałem telefon. No i się zdziwiłem.

Temat do zamknięcia bo Flashtool'em udało się zrobić flashowanie, Po aktualizacji wszystkich sterów itp na lapku telefon został wykryty.
Quote

bartq92's Photo bartq92 09 Oct 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked