←  General discussions | Ogólne dyskusje

Sony.yt - International Sony Forum

»

Jaka sieć do dobrego, mobilnego internetu?

abdul190 - zdjęcie abdul190 02 paź 2013

Witam.

Zwracam się do Was z prośbą o poradę w sprawie takiego wyboru jak w temacie :) Nabyłem Nexus'a 7 II z modemem LTE. Używany on będzie z klawiaturą do notatek na studiach. Ale wiadomo, że przydałby się internet, skoro jest modem :) I teraz pytanie, co wybrać? Narazie najbardziej interesuje mnie Aero2. Ale słyszałem też, że Orange i Plus mają fajne pakiety neta. Najlepiej jakby był pakiet typu 5gb na X miesięcy (x - kilka :) )
Ktoś uzywa takiej opcji i może poleci, co wybrać?

Pozdrawiam.
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 02 paź 2013

polecam orange 6gb za 6pln na 2mc
Odpowiedz

abdul190 - zdjęcie abdul190 02 paź 2013

W zwykłej taryfie, czy orange free na karte?
Tak poza tym, czy pkiaet 6gb za 6zł nie był promocją tylko na lato?
Użytkownik abdul190 edytował ten post 02 październik 2013 - 22:26
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 02 paź 2013

Nom, pakiet był na wakacje :) Jeśli chodzi o Aero2 to mam i można spokojnie używać w telefonie do swobodnego przeglądania stron, oglądania filmików, oczywko darmowy ma prędkość do 512kbit/s. Wspomniałeś, że masz nexusa z LTE więc może sprawdź ofertę Plusa, bo u nich jest to LTE.
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 03 paź 2013

hmm ja z orange korzystam do tej pory, trzeba by zajrzeć do regulaminu
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 03 paź 2013

To 6 GB za 6 PLN to była oferta ważna przez wakacje, którą można było aktywować do końca sierpnia z tego co pamiętam :) Chyba, że wydłużyli... Co nie zmienia faktu że posiadając smartphone'a LTE fajnie byłoby korzystać z sieci, która oferuje łączność LTE. Dlatego polecam Plusa - mają dobry zasięg w całym kraju (LTE w większych miastach, na pozostałym terenie HSPA 900 MHz i 2100 MHz), w taryfie na kartę doładowujesz co dwa miesiące za 50 PLN i dostajesz 4,1 GB do wykorzystania na transfer + 50 PLN na transfer i rozmowy (minuta kosztuje 0,29 PLN). Do tego są fajne pakiety nocne, za 10 PLN kupujesz sobie pakiet 50 GB transferu, który możesz wykorzystać w ciągu miesiąca w godzinach od 1-7 rano.
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 04 paź 2013

A ja Ci polecę Play. Doładujesz się za 50 zł i masz łącznie 5 gb na 2 miesiące. Gdzie w nocy od 00.00 do 09.00 masz darmowy transfer, który włączasz za 10 zł. I druga opcja zwiększyć szybkość internetu za 10zł. Na prawdę polecam. Używam od 2 lat;)
Odpowiedz