←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Kilka pytań zielonego użytkownika

akira5's Photo akira5 24 Sep 2013

Witam. Posiadam Hazela od dluzszego czasu. Oczywiscie jestem w pelni zadowolony. Takze mam kilka pytan:

1. W jaki sposob wgrac nowy soft? (czytalem troche forum ale nic nie kumam. posiadam kabel USB, soft od plusa - brakuje widget facebook) oczywiscie nie chcialbym stracic zadnych plikow itp.

2. Wydaje mi sie, ze muzyka w telefonie gra zbyt cicho. Podobnie z filmikami. Jest na to jakas rada?

Mam nadzieje ze potraficie mnie pokierowac i wyjasnij wszystko lakonicznie :) Pozdrawiam
Quote

faflak's Photo faflak 24 Sep 2013

1 soft wgrasz Omniusem poradnik na forum :) soft w downloadzie, kopia danych np.: MyPhoneExplorer do pobrania w downloadzie forumowym oczywiście :)
2 jak już będziesz pewny, że jest zbyt cicho to wymień buzer :) ewentualnie zmień akustykę

not found: Poprawiłem literówki w nazwie ;)
Edited by not found, 24 September 2013 - 19:33.
Quote

akira5's Photo akira5 24 Sep 2013

dzieki za opowiedzi :) a moglbys zapodac linkiem to takiego lakonicznego poradnika? ;) pewnie nie ogarne bo zaraz bede sie bal ze cos zepsuje. czyli wgranie nowego softu rowna sie ze skasowaniem plikow z fonka? buzer? nie wiem co to :D
Quote

Jurij's Photo Jurij 24 Sep 2013

Tu masz poradnik do Omniusa. Tak, flashowanie skasuje wszystkie pliki z telefonu, więc zrób sobie kopię. Buzzer - głośnik. W telefonie masz dwa - główny z tyłu i ten mniejszy z przodu do rozmów głosowych.
Quote

akira5's Photo akira5 25 Sep 2013

Wsio ok. nowy sofcik wgrany. tylko nie ma widgetu facebook? jak go uzyskac?
Quote

Jurij's Photo Jurij 25 Sep 2013

A w jakim oprogramowaniu takowy widziałeś? Jeśli jakiś operator go dodawał, to musisz wgrać main, fs i customizację pełną tego operatora (wraz ze wszystkimi dodatkami to nawet kilka MB customizacji), a jeśli w czystym, no to pełny czysty.
Quote