←  W705 | W715

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Ericsson W715 - Specyfikacja | Techni...

Jurij's Photo Jurij 09 Sep 2011

Sony Ericsson W715 został zaprezentowany w styczniu 2009 roku. Ze specyfikacją techniczną tego modelu możecie zapoznać się zaglądając do naszej bazy telefonów:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. W tym temacie możecie także podyskutować o parametrach technicznych W715 :)

Sony Ericsson has announced model W715 on January 2009. You can look into our Sony Ericsson Database and familiarize with technical specification of:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. You can also discuss about technical specification of W715 in that topic :)

Sony Ericsson W715 ??????????? ? ?????? 2009 ????. ? ??????????? ????????????? ???? ?????? ?? ?????? ????????????? ?????????? ? ???? ???? ?????????:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ? ???? ?????? ?? ?????? ????? ?????????? ? ?????????? ??????????? W715 :)
Quote

Deleted 2's Photo Deleted 2 10 Sep 2011

Miałem go jakis czas nawet ładny srebrny z przodu tylna klapka ciemna odcień brązu duży wyswietlacz dobrej jakosci system jak na A2 bardzo szybki całe menu przyzwoite a teraz minusy aparat masakra brak stabilizacji zdjecia w ruchu rozmazane i ogólnie słabe niby muzyczny ale dzwiek z głośnika nie wiadomo jaki nie podobał mi się a jakosc rozmów jeszcze gorsza myślałem że to cos lepszego ten telefon tylko ładnie wygląda nic po za tym takie jest moje zdanie.
Quote

faflak's Photo faflak 04 Nov 2011

fon fajny wi-fi agps mialem dwa egzemplaze ostatni smigal na sofcie z vodafona , rewelacja zadnych zawiech ale ma tez wady slider szybko dostaje luzow na boki no i glosnik nie powala jakoscia nawet akustyki nie pomagaja za to na sluchawkach OK bateria 4-5 dni
Quote

marmal215's Photo marmal215 05 Nov 2011

Miałem go na dwóch softach: niebrandowany 030 i od Vodafone 034. Bardzo miło wspominam telefon. Po wgraniu akustyki fakt, głośnik nie zadowala, za to na słuchawkach (miałem HPM-77) grał świetnie. Luzy - to prawda, miałem 30k rozsunięć no i luzy (niewielkie) były. WiFi się sprawowało bardzo dobrze, fajny duży ekran (2,4"). Ogólnie softy oba chodziły szybko, jednak od Vodafone był bardziej dopracowany. Szybszy, stabilniejszy - lepszy ;). Tyle że patchy na niego było mniej przeportowanych. Aparat to faktycznie słabiutki, chociaż ja nie używałem go w cale więc mi to nie robiło różnicy. Od robienia zdjęć jest normalny aparat ;) Klawiatura jak dla mnie była wygodna. Może nie powalała, ale źle się nie pisało. Wadą z pewnością jest to, że do tych telefonów szły jeszcze karty M2, a nie microSD (microSD tańsze trochę). GPS też spisywał się dobrze. Ogólnie - telefonik mi się bardzo podobał. :)
Quote