←  Xperia tipo | tipo dual

Sony.yt - International Sony Forum

»

Odzyskiwanie kontaktów sony xperia tipo dual

tomek.sokol95's Photo tomek.sokol95 31 Aug 2013

Witam

W moim telefonie zniknely ot tak wszystkie kontakty i w tym wazniejsze nowe. Moge odzyskac je poprzez zaimportowanie z karty sim, ale to sa tylko stare kontakty. W jaki sposob moge odzyskac nowo dodawane wazne dla mnie numery ktorych nijak nie potrafie odzyskac?

Prosze o pomoc.

telefon sony xperia tipo dual.
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 Aug 2013

Co znaczy zniknęły ot tak? Ktoś je skasował? Robiłeś backupy programem My Phone Explorer? Ustawiłeś sobie synchronizację automatyczną kontaktów z kontem google? Jeśli nie masz backupów i synchronizacji a ktoś usunął kontakty z telefonu, to obawiam się, że raczej ich już nie odzyskasz. Możesz sobie skopiować zawartość pamięci telefonu i przejrzeć pliki systemowe programami do odczytu baz danych, czy nie ma tam jakichś resztek, ale obawiam się że niewiele znajdziesz.
Quote

tomek.sokol95's Photo tomek.sokol95 31 Aug 2013

Jak Boga kocham, nic nie robiłem. Patrze a nie mam listy kontaktow. Tzn. moge zimportować baaaaaaardzo stare kontakty, ale nie mam tych nowych, a na nich mi zalezy. Synchronizacji z kontem google nie robilem, backupow tez nie, ALE na pewno nikt listy nie kasowal! W jaki sposob skopiowac zawartosc pamieci telefonu i przejrzec pliki systemowe (i czym jeśli nie wstyd zapytać :rolleyes: ) . Bo tam to musi byc, ew. dopisze sobie recznie numery.

Pozdrawiam!!!!
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 Aug 2013

Zainstaluj sobie z google play najnowszego clienta My Phone Explorer, na komputerze zainstaluj My Phone Explorera 1.85 i dzięki temu programowi możesz synchronizować całą zawartość telefonu poprzez kabel, wifi, bluetooth. Jak już zrobisz synchronizację i nie znajdziesz swoich kontaktów, to za pomocą wbudowanego w program manadżera plików zgraj sobie na komputer wszystkie pliki systemowe telefonu. Podejrzewam, że gdzieś w nich Twoje kontakty muszą być.
Quote

tomek.sokol95's Photo tomek.sokol95 31 Aug 2013

Skorzystalem z topicu ponizej i probowalem laczyc z z my phone explorerem za pomoca kabla usb i wywala nonstop blad polaczenia. My client explorera mam, debugowanie usb wlaczone w ustawieniach w telefonie i piach. Kurcze, wiesz co to moze byc?
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 Aug 2013

Spróbuj wyłączyć i włączyć telefon, włączyć aplikację My Phone Explorer, podłączyć kabel usb i dać w programie My Phone Explorer wyszukiwanie automatyczne...
Quote

not found's Photo not found 01 Sep 2013

W programie My Phone Explorer w ustawieniach zaznacz Telefon z Androidem.
Quote