←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Prototypowy Hazel, parę probl...

Zablokowany

ittek - zdjęcie ittek 31 sie 2013

Cześć ;P otrzymałem od taty Hazel'a. Jest to prototyp (na dole jest napisane Prototype) posiada nawet naklejki aparatu i diody. Problem jest taki, że jest po angielsku(nie przeszkadza mi to), wyłącza się co jakieś 10 min jak leży nieużywany (mimo naładowanej baterii), SEUS mówi, że posiada najnowsze oprogramowanie (i nie ma opcji naprawienia go). Nie wiem co robić, sprzedałem swoją xperię, więc muszę się z tym telefonem męczyć przez najbliższy tydzień, dopóki nie kupię sobie nowego.


Czy jest jakiś sposób, aby wgrać STABILNE oprogramowanie? I czy mógłbym prosić o wytłumaczenie jak to zrobić? Zawsze pracowałem na androidzie, więc tu mi trochę przystawiło..

Pozdrawiam

PS. W ustawieniach, pozycja Bluetooth jest szara i wyświetla mi, że jest nie dostępna.
Użytkownik ittek edytował ten post 31 sierpień 2013 - 15:33
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 31 sie 2013

Nigdy nie bedzie normalnie działac bo to prototyp. Miałem kilka i kazdy miał swoje humorki.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 31 sie 2013

Nawet nie próbuj wgrywać do niego normalnego firmware. W 90% przypadków kończy się to zabiciem telefonu. Do prototypów służy specjalne firmware, które jest dla nas niedostępne. Kup lepiej od razu dowolny inny sprawny telefon, nie pochodzący z kradzieży.
Odpowiedz

ittek - zdjęcie ittek 31 sie 2013

No cóż, szkoda. Ale dzięki i tak ;) Pomęczę się z nim ten tydzień a potem wyląduje w szafce. Dzięki jeszcze raz.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 31 sie 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany