←  K550

Sony.yt - International Sony Forum

»

k550i ekran sie wylacza

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 30 Aug 2013

Witam,
Wiem, ze nie ten dzial ale nie macie do 550i to przeniescie jakby co.
Moj problem polega na tym, iz co jakis czas ekran sie wylacza i dopiero jak z pamieci wejde do ustawien jasnosci i przestawie nizej lub wyzej to sie wlacza.
Nie wiem o co moze chodzic. Muzyka gra, klikam i nic sie nie dzieje dopiero jak zmeinie jasnosc to sie pojawia.

Jurij: Przenoszę do właściwego działu.
Quote

Jurij's Photo Jurij 30 Aug 2013

Na początek zacznij od wgrania najnowszego firmware od K550 lub W610.
Quote

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 31 Aug 2013

Nie bardzo moge bo mam zepsute troche wejscie... :-|
Quote

faflak's Photo faflak 31 Aug 2013

pakiet na internet i proba aktualizacji z poziomu telefonu jak to nie pomoze to serwis i wymiana fast portu
Quote

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 31 Aug 2013

Niestety ale juz mam najnowsza ver. softu
Edited by xXxMederixXx, 31 August 2013 - 19:06.
Quote

faflak's Photo faflak 31 Aug 2013

no to serwis choc wg mnie przy tym modelu to nie oplacalne bo moze sie okazac ze po wlutowaniu zlacza okaze sie ze jest np uszkodzony filtr lcd....
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 Aug 2013

Niestety ale juz mam najnowsza ver. softu


Niekoniecznie. Stawiam sto rubli, że zarówno DB2020 jak i nowsze DB3150 nie są już supportowane przez Sony ;) Stąd taki komunikat. Rozbierz telefon, sprawdź czy płyta nie jest brutna, czy taśmy dobrze wpięte, złóż. Jak będzie dzialał, to fajnie. Jak nie będzie - trzeba zacząć od naprawy fastportu... co będzie nie opłacalne, lub po prostu zamontowania sprawnej płyty głównej :)
Quote

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 31 Aug 2013

A wezme ja za niego ze 3 dychy jakbym go chcial opedzlowac komus/ Bo on mi jest nie potrzebny i chce sie go pozbyc wgl.
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 Aug 2013

Za uszkodzonego? Chyba tylko na części... Ale od takich spraw jest dział giełda => sprzedam ;)
Quote

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 31 Aug 2013

Wiem, wiem tak tylko orientacyjnie sie pytam ;-)
Ale wydaje mi sie, ze problem musi lezec w sofcie bo jak na czuja wejde w ustawienia jasnosci to sie zapala o.O
Quote