←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

Słuchawki do Xperia neo v

kesiloo's Photo kesiloo 27 Aug 2013

Witam,

zniszczyły mi się standardowe słychawki do telefonu. Postanowiłem zakupić nowe, niestety boje się, ze pieniądze pojdą w błoto. Wiele słuchawek od rodziny, gdy pozyczałem nie działały na moim sprzęcie - pisało akcesorium nieobsługiwane. I tu się pojawia moje pytanie. Rozważam zakup słuchawek Creative Ep-600 lub Sony MDR-EX10LP. I nie wiem czy będą działały na moim telefone i które będą lepsze.
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Aug 2013

Każde słuchawki ze złączem 3,5 mm jack będą działać jako słuchawki do audio, jedynie nie wszystkie będą działać jako słuchawki do rozmów. Kup sobie nowe MH610 lub MH650 albo jakieś bluetooth np. MW600 lub MH100 i po problemie ;)
Quote

kesiloo's Photo kesiloo 27 Aug 2013

Tak wlasnie uparłem się na te u góry. Siostra kiedyś kupiła jakieś słuchawki z neo net u niej działały, a u mnie akcesorium nie obsługiwane. Oczyiwiście o muzykę się rozchodzi.
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Aug 2013

Co takie rzeczy opowiadasz, słuchawki od neo muszą działać na neo V ;) A z tych dwóch co podałeś, to brałbym Sony. Tylko że one są bez mikrofonu i do rozmów ani czatów wideo nie będziesz ich mógł wykorzystać.
Quote

phillix's Photo phillix 28 Aug 2013

Polecam mh610/650 :-) wygodne, dobre bassy, soprany, do designu też nie mogę się przyczepić.
Quote