←  txt

Sony.yt - International Sony Forum

»

Jak wgrać język polski do SE ck13i?

tomlion's Photo tomlion 26 Aug 2013

Pomóżcie przeprogramować mi SE ck13i na język polski i jakby dało radę to w Play'u. Dodam że robiłem taką operacje na Nokii i poszło mi sprawnie. W internecie odnalazłem na razie jeden program który może obsłuży ten model SE, jest to OMNIUS. Gdy w tym programie wybiorę model ck13 (nie ma literki "i") później "Flash" i w tych ustawieniach mam wybrać "Aplikacja plików programowych" i "Plik kustomizacji". Pliki które odnalazłem w internecie to http://www.sonyerics...ort_order__desc i [ciach]
To na razie dzięki :rolleyes:

not found: Witaj na forum. Poprawiłem tytuł, usunąłem nieregulaminowy link, post przenoszę do właściwego działu. Pozdrawiam.
Edited by not found, 26 August 2013 - 22:03.
Quote

faflak's Photo faflak 26 Aug 2013

w noki to co innego zmieniasz product code i aktualizaca ..:) a w downloadzie forumowym moga byc pliki do boxa z rozszezeniem software zreszta na pewno ktos cos jeszcze doradzi a co do omniusa to wszystko wg instrukcji a soft tez na pewno jest na suporcie omniusa:)
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Aug 2013

Nie ma darmowego sposobu na wgranie oprogramowania do tego modelu. Jeśli masz internet 2mbps lub szybszy i windowsa viste lub nowszy, to mogę Ci wgrać dowolne firmware boxem przez internet. Koszt takiej usługi to 20 pln, a więcej informacji na gg: 1793684 lub czacie skype: gen.jurij :)
Quote

tomlion's Photo tomlion 27 Aug 2013

Dzięki. Zastanowię się.

Jurij: Usunąłem zbędne zdublowane cytaty.

w noki to co innego zmieniasz product code i aktualizaca .. :) a w downloadzie forumowym moga byc pliki do boxa z rozszezeniem software zreszta na pewno ktos cos jeszcze doradzi a co do omniusa to wszystko wg instrukcji a soft tez na pewno jest na suporcie omniusa:)

W omniusie nie ma plików flash do tego modelu.
Edited by Jurij, 27 August 2013 - 18:47.
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Aug 2013

To akurat the_laser zakodował, więc widocznie nie zdołali wykraść ;) Jest w naszym downloadzie, ale jak już mówiłem bezpłatnego flashera do tego modelu nie ma.
Quote