←  K770

Sony.yt - International Sony Forum

»

brak dźwięków

michupo's Photo michupo 19 Aug 2013

sytuacja wygląda tak - telefon nie odtwarza dźwięków na głośniku, słuchawka w porządku. Sam głośnik jest sprawny, sprawdzałem na innym K770i. Co można z tym zrobić, od czego zacząć?
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 Aug 2013

Na początek wgraj najnowsze firmware za pomocą Setool2 lite v.1.11 lub xs++ (jeśli masz cid 52) lub farem, jeśli masz cid 53.
Quote

michupo's Photo michupo 26 Aug 2013

wgranie softu niestety, nie pomogło

zmiana sterowników dzwięku też nic nie dała
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Aug 2013

Rozbierz telefon i zacznij od sprawdzenia głośnika czy dobrze styka i czy piny na płycie nie są brudne.
Quote

michupo's Photo michupo 26 Aug 2013

wszystko jest cacy ale jednak nie gra... dodam że nie był zalany. gdzieś przeczytałem że to wada fabryczna i nie do naprawy, prawda to?
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Aug 2013

Wada fabryczna? He he gdzie się takich bajek naczytałeś? Trzeba podmienić głośnik, a jak nie, to wymienić płytę główną, bo pewnie na niej coś padło. Naprawa płyty będzie zapewne nieopłacalna...
Quote

michupo's Photo michupo 27 Aug 2013

Tak jak napisałem na początku, podmiana głośnika nie pomaga, zresztą ten głośnik jest sprawny tylko z tą płytą nie chce współpracować, z inną gra normalnie, podmiana płyty faktycznie będzie nieopłacalna.. przejdę się jeszcze do serwisu, może coś da się zrobić :)
Quote

faflak's Photo faflak 27 Aug 2013

watpie zeby serwis zrobil to w tanich pieniadzach ... za 30pln mozesz kupic caly telefon z uszkodzonym lcd np. :)
Quote