←  W980

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Brak możliwości podmiany plik...

Locked

danielvista's Photo danielvista 12 Aug 2013

Telefon SE W980 współpracuje poprawnie z A2 uploaderem, otwieram konkretne ścieżki plików ,lecz kiedy chcę przeciągnąc dany plik lub usunąc go wyskakuje błąd error....a ta sama operacja na C902 przebiega bez problemu...
Quote

Jurij's Photo Jurij 12 Aug 2013

Jaki error i jaki cid masz w tym W980?
Quote

danielvista's Photo danielvista 12 Aug 2013

CID 52, a ten komunikat wygląda dokładnie tak [fsFileDelete] err:0017]
Quote

Jurij's Photo Jurij 12 Aug 2013

To spróbuj FAR'em z wtyczką SEFP2 podziałać :)
Quote

danielvista's Photo danielvista 12 Aug 2013

Już zrozumiałem o co chodzi, nadal na a2 uploaderze pracowałem, i problem występuje tylko z konkretnymi 4 plikami, mam wrażenie jakby były zabezpieczone przed usunięciem, dograłem do tego folderu inne pliki i potem je usunąłem bez problemu, i z innymi ścieżkami próbowałem opcji dodaj/usuń i wychodzi że wszystko poza tym działa prawidłowo, w farze jest to samo, a więc możliwe że są w jakiś sposób zabezpieczone?
Quote

Jurij's Photo Jurij 13 Aug 2013

Fajnie by było, gdybyś napisał o jakie pliki chodzi. Próbowałeś usunąć je skryptem?
Quote

danielvista's Photo danielvista 13 Aug 2013

Właśnie mi się udało :) chodziło o pliki flash odpowiadające za tryb gotowości na wyświetlaczu klapki, żeby domyślnie np pokazywał zegarek a nie zawsze muzykę. Skorzystałem w a2 uploader z opcji set RW acces i dopiero wtedy mogłem usunąc ten plik i go podmienic :)
Quote

not found's Photo not found 13 Aug 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked