←  X8

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Xperia X8 nie chce się włączy...

Locked

malinowski `'s Photo malinowski ` 06 Aug 2013

Witam serdecznie.
Otoż może ktoś będzie wstanie mi tu pomóć. Moja Xperia włącza się , ale staje na Logo Sony i dalej nic zero reakcji czekałem pare godzin myslalem ze sie wlaczy , ale nic.
Mial ktos taki problem , jezeli tak prosze o pomoc.
Quote

faflak's Photo faflak 06 Aug 2013

podepnij pod suesa to bedzie najprostrze - do pobranie w forumowym downloadzie
Quote

malinowski `'s Photo malinowski ` 06 Aug 2013

(SEUS) Sony Ericsson Update Service 2.13.4.20 PL.zip

To ?

Powiedz mi i co dalej ?
Quote

Gracjan44's Photo Gracjan44 06 Aug 2013

Zainstaluj ten program i dalej będziesz wiedział już co robić.
Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Aug 2013

Możesz także użyć PC Companiona, lub przeflashować telefon samemu używając:

Opcja samodzielna jest o tyle ciekawsza, że możesz wgrać firmware od modelu W8 i cieszyć się Walkmanem ;)

Quote

sonyman's Photo sonyman 06 Aug 2013

Jak dasz rade to flashtoolem tylko kernel wgraj, moze nie bedzie trzeba tracic danych
Quote

malinowski `'s Photo malinowski ` 06 Aug 2013

Sony Ericsson Update Service 2.13.4.20 nie działa.
Zatrzymuje mi się przy samym końcu u pisze : Trwa sprawdzanie aktualizacji... I tak już parę godzin.

Posted Image
Edited by malinowski `, 06 August 2013 - 23:27.
Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Aug 2013

Przeczytałeś chociaż to co napisałem: http://sony.yt/topic...ogo/#entry39665 ? :unsure: Jeśli nie, to przeczytaj i próbuj ;)
Quote

malinowski `'s Photo malinowski ` 07 Aug 2013

Czytałem , ale nie mogłem załapać co to jest to firmware .

Jestem zielony w tym , skąd to pobrać mógłbyś podać mi link ?

5. Pobierz z downloadu interesujący Cię firmware dla Twojego telefonu w rozszerzeniu .ftf (dla flashtoola) lub .sin_file_set (dla Setoola).

PC Companiona nie wykrywa telefonu .
Na xperi miałem wgraną modyfikacje GingerDX-v023 i właśnie wszystko ładnie działało do pewnego momentu gdy wszedłem do tego całego Roota czy coś i coś tam usunąłem.
Teraz nie mogę wgrać tego oprogramowania z powrotem , ponieważ tel się nie włącza a trzeba włączyć debugowanie USB i jakieś tam inne opcje o ile dobrze pamiętam , Sony Ericsson Update Service 2.13.4.20 także nie chce się włączyć poczekam jeszcze kilka godzin być może zadziała. Nie zależy mi na utarcie danych chce tylko aby telefon się uruchomił.
Quote

faflak's Photo faflak 07 Aug 2013

  :)

Quote

not found's Photo not found 07 Aug 2013

Tu masz generic dla X8

faflak, był szybszy :P

Quote

malinowski `'s Photo malinowski ` 07 Aug 2013

Nie mogę pobrać , Wykorzystałeś już limit transferu przyznany ci przed administratora na dzień.
Panowie no nie róbcie cyrków , chce naprawić jak najszybciej telefon , może ktoś mi to na jakiś inny hosting wrzucić ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Aug 2013

Zawsze możesz sobie dokupić transferu kupując pakiety download, skorzystać z serwisu online, iść do pobliskiego serwisu lub samemu poszukać firmware w internecie. Odrobinę własnej inicjatywy ;) Przypominam, że dodawanie linków do innych hostingów jest niedozwolone.
Quote

malinowski `'s Photo malinowski ` 07 Aug 2013

a to będzie dobre ?

Quote

not found's Photo not found 07 Aug 2013

Przecież jest napisane:

Rom działa na LT15 / LT18


Wgraj coś dla X8 albo W8, jak mówisz, że zależy Ci, żeby telefon się włączył to najlepiej po prostu stockowy generic.
Quote

malinowski `'s Photo malinowski ` 07 Aug 2013

http://sony.yt/topic...stemem-android/

Działa ładnie teraz wgram GingerDX-v027 i bedzie gites.
Mam pytanie czy można flashtoolem naprawić Xperie X1 ?

Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Aug 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked