←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] slider

Zablokowany

adrian72411 - zdjęcie adrian72411 20 lip 2013

mam takie moze dosc glupie pytanie ;d czy w hazelu jest cos takiego jak regulowanie slidera chodzi mi o to ze jak np lata na boki badz nie rowno sie rozsuwa albo ciezko czy to sie wykonuje poprostu przez dogiecia jakies bo nie che go rozkrecac puki ma gwarancje
Użytkownik adrian72411 edytował ten post 20 lipiec 2013 - 19:29
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 20 lip 2013

w hazelu czestym przypadkiem jest luzny slider - popuszczaja sie cztery srubki pod lcd na srubokret krzyżakowy mozna to usunac nie pozostawiajac sladow :) a jak nie chcesz sie bawic zanies na gwarancje hazel lubi sie calkiem rozkrecic co konczy sie z regoly zerwana tasma :) kilka dni temu takiego wlasnie kupilem za dobra $$ a juz nie wspomne w ilu likwidowalem ten luz
Odpowiedz

adrian72411 - zdjęcie adrian72411 20 lip 2013

to by na tyle ;d bo mam okazje drugiego kupic rozklekotany slider bo jesli chodzi o ciezko zsuwajacy sie to jest wiina za bardzo scisnietego badz jakis brud zazwyczaj zalega na suwakach temat do zamkniecia wielkie dzieki
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 20 lip 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany