←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] FAR2 & XS++ 3.2 - brak po...

Locked

szczurmen's Photo szczurmen 07 Jul 2013

Witam!

...Zarazem prosząc o pomoc... Tak wiem była już ze setka tego typu topiców... Więc z góry przepraszam, ale jeśli nie pogłoszę słuchawki w moim ELM-ie rzucę nim o ścianę... Pobrałem już akustykę z resztą z tego forum, ale podłączyć telefonu nie potrafię żadnym programem ani sposobem... Próbowałem FAR2 który polecacie oraz XS++ w wersji 3.2 i za każdym razem jest to samo... Ma się to w stosunku do ELM-a jak i HAZEL-a. Sami zobaczcie...

not found: Zmieniłem nazwę tematu, żeby lepiej opisywał problem.

Attached Files


Edited by not found, 14 July 2013 - 12:37.
Quote

faflak's Photo faflak 07 Jul 2013

nie wiem jaki cid ma elm ale ja do obslugi hazela uzywam fara z obsluga cid 81 instalujesz sterowniki kabla (ggsetup) podpinasz wylaczony telefon z wcisnietym C i po sprawie albo masz brudny lub uszkodzony fastport i z tego powodu brak komunikacji
Quote

szczurmen's Photo szczurmen 13 Jul 2013

Pomogły sterowniki kabla, tak że dziękuję...Niestety mam kolejny problem, mianowicie usunałem orginalne pliki akustyki i zastapiłem je tymi ---> Hazel? Loudness and Quality Acoustic Mix by moskal1991 v2 tak ...Nie wiem jak teraz mam potwierdzić wgranie nowych plików ?!?! Jest jakiś akcept, ok czy cokolwiek? Gdy po prostu wyszedłem z programu FAR2 i zadzwoniłem nie byłem słyszalny, sam też nic nie słyszałem...Zapewne pliki nie zostały zapisane bo skasowałem wcześniej cała akustykę :) pomocy
Edited by szczurmen, 13 July 2013 - 16:25.
Quote

Jurij's Photo Jurij 13 Jul 2013

Wgraj cala akustyke na nowo - oryginalna jest w downloadzie. a jak nie pomoze, przeflashuj telefon.
Quote

faflak's Photo faflak 13 Jul 2013

Nie wiem jak teraz mam potwierdzić wgranie nowych plików

klikasza na dwie .. :) az do wyjszca z systemu plikow w telefonie odpinasz fona i po sprawie nic nie trzeba potwierdzac
Quote

szczurmen's Photo szczurmen 14 Jul 2013

Zgadza się ! Gotowe ! Dzięki za rady w Waszych postach Panowie...hazel i Elm stjjjuuningowane...Trochę ta akustyka sprawia że głośnik trzeszczy odtwarzając dźwięk, ale najważniejsze że wreszcie słychać głośno rozmówcę ;)
Quote

not found's Photo not found 14 Jul 2013

Zawsze możesz wgrać akustykę tylko na głośnik rozmów ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 15 Jul 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked