←  Orange

Sony.yt - International Sony Forum

»

6GB internetu za 6PLN w Orange na kartę pr...

Jurij's Photo Jurij 04 Jul 2013

Sieć Orange przygotowała nie lada gratkę dla osób lubiących surfować po sieci na telefonie. W okresie wakacyjnym za jedyne 6 PLN można otrzymać aż 6 GB transferu, a co najciekawsze pakiet jest ważny aż 60 dni!

Dołączona grafika


Oferta jest ważna dla posiadaczy aktywnej karty sim w sieci Orange w taryfach: Orange One, Orange Pop i Nowe Orange Go. Aby aktywować pakiet należy:
  • upewnić się, że posiadamy na koncie 6 PLN,
  • wysłać na numer 260 sms o treści START.
Po chwili otrzymamy potwierdzenie o aktywacji pakietu 6GB, który będzie ważny przez następne 60 dni. Co ciekawe, można kupić dowolną ilość pakietów, dzięki czemu ilość GB do wykorzystania się zsumuje i będą one ważne przez maksymalnie 60 dni. Jak Wam się podoba nowa wakacyjna oferta Orange?

Źródło: Orange
Quote

faflak's Photo faflak 04 Jul 2013

dwa dni temu doladowalaem jakas karte i odpalilem ten pakiet - smiga az milo a i jeszcze jedno moze on byc cykliczny-odnawialny wiec raczej dowolnej ilosci pakietow nie da sie aktywowac zanim zasililem konto chcialem zrobic teleprzelew z innego numeru w taryfi orange free ale niestety teleprzelewy juz nie dzialaja :(
promocja ta skutecznie zlikwiduje handel kartami z limitem danych na alledrogo .Swoja droga ciekawe czy inne sieci odpowiedza czyms od siebie?
Taryfe mozna zmienic bezplatnie tak samo aktywowac pakiet logujac sie w orange
Quote

not found's Photo not found 04 Jul 2013

Promocja dobra bo w końcu 6 zeta za 6 GB neta to naprawdę mało. Dla mnie jednak wadą jest tutaj okres ważności, bo po prostu nie wykorzystałbym tyle transferu w ciągu dwóch miesięcy :D Chyba że bym codziennie oglądał filmy w HD i coś ściągał :P
Quote

faflak's Photo faflak 10 Jul 2013

do tej pory placilem na alledrogo ok 40pln z wysylka za karte sim z limitem 6gb skonczyly sie teleprzelewy ... a jest moim zdaniem rewolucyjna oferta bynajmniej jak dla mnie uzywam tego netu na co dzień, moze szalu z predkoscia nie ma ale to wina zasiegu i mojego modemu ale z 6pln bez umowy - rewelacja :)
Quote

piotrasta's Photo piotrasta 16 Jul 2013

6GB na 60 dni no niestety mało na miesiąc czasu 6GB mobilnego internetu mi nie starcza niestety ceny GB mobilnego neta wciąż są wysokie (choć coraz bardziej atrakcyjne s ceny choćby ta oferta orange). Preferuję w 100% darmowego neta z AERO a oferty z orange nie przyjął bym za darmo z prostego powodu iż jest to najbardziej złodziejska firma telekomunikacyjna w Polsce (moim zdaniem).
Quote

Jurij's Photo Jurij 17 Jul 2013

6GB na 60 dni no niestety mało na miesiąc czasu 6GB mobilnego internetu mi nie starcza niestety ceny GB mobilnego neta wciąż są wysokie (choć coraz bardziej atrakcyjne s ceny choćby ta oferta orange).


6 GB na dwa miesiące, a nie na miesiąc, to całkiem sporo. Z powodzeniem wystarcza do codziennego użytkowania smartphone'a z widgetami, aplikacjami pocztowymi, przeglądaniem internetu. Ba, nawet można się pokusić o jakiś teledysk czy transmisję telewizyjną i spokojnie wystarcza :) A jak braknie, to zawsze można dokupić nowy pakiet - na wakacje idealna oferta ;)

Preferuję w 100% darmowego neta z AERO a oferty z orange nie przyjął bym za darmo z prostego powodu iż jest to najbardziej złodziejska firma telekomunikacyjna w Polsce (moim zdaniem).


Wolisz maksymalnie 512kb/s od szybkiego HSPA? Brawo :) To ciekawe co mówisz, póki co żaden operator nie zaprezentował lepszej oferty na mobilny internet - więc może podałbyś jakieś konkretne argumenty na oskarżenia, że ta oferta i firma są złodziejskie?
Quote

giantx's Photo giantx 17 Jul 2013

Niektóre wypowiedzi jak czytam to słabo mi się robi :-) Tez nie przepadam za pomarańcza, ale uważam że to bardzo, bardzo dobra oferta. Jestem teraz nad jeziorem i Play tu zupełnie nie ma sygnału. Areo jedyny plus to darmowy reszta to same minusy. Obecnie jestem na plusie bo ma bardzo dobry zasięg i szybkość. Miałem zaryzykować Orange nad jeziorem ale wybrałem sprawdzonego plusa(ten sam cennik co play).
6gb to jest spoko ilość nawet na laptopa.
Quote

piwosz95's Photo piwosz95 23 Jul 2013

Oferta fajna tylko szkoda że tylko przez wakacje, gdyż wtedy tego pakietu praktycznie nie potrzebuję :)
Quote