←  Xperia Z

Sony.yt - International Sony Forum

»

New Jelly Bean update for Sony Xperia Z C6...

Jurij's Photo Jurij 24 Jun 2013

Sony is rolling out new update for all Sony Xperia Z C6602 / C6603 smartphones. New compilation 10.3.A.0.423 of Android 4.2.2 Jelly Bean firmware introduces software optimisations and bug fixes. You can upgrade your Xperia Z via Sony Update Service or PC Companion software. In that thread you can share with us your opinions about new firmware :)


Sony rozpoczęło aktualizację wszystkich smartphone'ów Sony Xperia Z C6602 / C6603. Nowa kompilacja 10.3.A.0.423 Androida 4.2.2 Jelly Bean zawiera wiele poprawek oraz optymalizacji. Możecie zaktualizować swoją Xperię Z poprzez Sony Update Service lub PC Companion. W tym temacie możecie podzielić się Waszą opinią na temat nowego firmware :)
Quote

giantx's Photo giantx 25 Jun 2013

Na dziś brak jeszcze aktualki (pc i tel) Ciekawe co wprowadzą za kosmetyczne zmiany. Przydało by się poprawienie trybu Stamina aby się nie gryzł z trybem urządzenia. Mogli by video rozmowy wstawić :) , ale pewnie to będą tylko paproszki a nic konkretnego.

Znalazłem to w sieci-
1 Widzety na wygaszaczu

Please Login or Register to see this Hidden Content


2 Przeźroczysty dock i status bar

Please Login or Register to see this Hidden Content


3 Rozbudowane małe aplikacje oraz możliwość przypięcia zwykłej apki jako małej.

Please Login or Register to see this Hidden Content


4 Rozbudowane szybkie ustawienia

Please Login or Register to see this Hidden Content


Edited by giantx, 27 June 2013 - 21:51.
Quote

giantx's Photo giantx 05 Jul 2013

Również na dziś jeszcze brak aktualizacji.





:)
Edited by giantx, 05 July 2013 - 10:19.
Quote

Adogard's Photo Adogard 06 Jul 2013

Dla Ztki jutro ma wyjsc aktualizacja. Sam czekam z niecierpliwościa. Mam nadzieje ze bede mogl dokonac tej aktualizacji, posiadam telefon z Orange ale mam czysty soft.
Quote

beher83's Photo beher83 06 Jul 2013

Odradzam instalację na razie.. zaaktualizowałem swój tel i zaczął mi sie sam resetować, przegrzewa się i wyczerpuje mi baterie. Przed aktualizacją było wszystko OK... Czeka mnie serwis :/
Quote

Adogard's Photo Adogard 07 Jul 2013

Ja nadal nie mogę wgrać, pewnie obejde sie smakiem tylko...
Quote

Adogard's Photo Adogard 07 Jul 2013

A ja mam takie pytanie, czy jak wgram stokowy rom w wersji .434 nie brandowanej to czy bedzie to mialo jakis wplyw na aktualizacje androida ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Jul 2013

Poszukaj w sieci i wgraj sobie od razu 10.3.A.0.423 :) Dla wielu regionów już wyszła aktualizacja, dla Central Europe 1 jeszcze nie ma. Pewnie wyjdzie na dniach... I tak nie masz oryginalnego softu Orange, więc różnicy Ci to wielkiej nie zrobi ;)
Quote

Adogard's Photo Adogard 07 Jul 2013

Poszukaj w sieci i wgraj sobie od razu 10.3.A.0.423 :) Dla wielu regionów już wyszła aktualizacja, dla Central Europe 1 jeszcze nie ma. Pewnie wyjdzie na dniach... I tak nie masz oryginalnego softu Orange, więc różnicy Ci to wielkiej nie zrobi ;)


I to chcialem uslyszec. Wiec nie bede nic robic tylko poczekam spokojnie.
Quote

Adogard's Photo Adogard 09 Jul 2013

Dziś rano pojawila sie aktualizacje. Wszystko dziala pieknie. Brak jakich kolwiek problemow. Brak OPCJI PROGRAMISTYCZNYCH o.O
Quote

giantx's Photo giantx 12 Jul 2013

Jak tam wrażenia po aktualizacji? Są Opcje Programistyczne!!!Kto je znajdzie pierwszy temu stawiam browar. Jeden warunek, przyjazd do mnie :-)
Edited by giantx, 12 July 2013 - 23:15.
Quote

Adogard's Photo Adogard 13 Jul 2013

Trzeba dusic numer wersji softa. Wrazenia... hm, fajnie ze oba paski sa teraz przezroczyste, daje to optycznie wrażenie większego ekranu. Odczuwam większa płynność dzialania telefonu. Ogólnie to nie bardzo mialem czas by sie bawic telefonem bo chory bylem przez te pare dni i nie mialem sily na nic, jak cos odkryje fajnego to napisze
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 13 Jul 2013

Kernel mam nadzieję dali 3.8.0? (czy coś w tych okolicach , na pewno > 3.4.0)
Quote

giantx's Photo giantx 13 Jul 2013

Wersja jądra 3. 4. 0. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Mimo to nadal nie obsługuje wszystkich formatów wideo. Oczywiście wrażenia wizualne są zachowane. Jest nowa funkcja my xperia. Dzięki niej po uprzednim zarejestrowaniu na stronie www. jest możliwość znalezienia tel lub zdalnego resetu. Mam subiektywne odczucie ze lepiej/dłużej działa na aku. Ten pan który wyżej się wypowiedział (beher83) to dla mnie zwykły hejt. Nie ufam osobą którzy są 4min na forum z pierwszym postem i do tego negatywnym. Po 2 żeby zrobić aktualke to trzeba wyczyścić tela (ciasteczka itp. oraz przenieś pliki na kartę SD. I tak beher ze swojej niewiedzy zrobił problem z sony.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 13 Jul 2013

to ciekawe bo model C6603 miał w wyciekach 3.6.0 wersję :

Posted Image
Quote

giantx's Photo giantx 13 Jul 2013

Mój jest bez brandu kupiony za kasę. Może to ma znaczenie no i na screenie jest wersja softu inna niż ten temat . No i na filmikach co wstawilem tez jest 430.
Edited by giantx, 13 July 2013 - 20:26.
Quote

Adogard's Photo Adogard 14 Jul 2013

Moj C6603 tez ma 3.4.0.
Quote

giantx's Photo giantx 14 Jul 2013

Sorki miało być 3.4.0. Nowy soft wniósł istotną poprawę. Był problem z funkcją Throw na BT i słuchawkami na BT i otwieranie apk album lub album z pozycji aparatu foto. Obecnie wszystko działa prawidłowo.
Quote

giantx's Photo giantx 26 Jul 2013

Podobno już niedługo Android 4.3. Ale kiedy to najstarsi górale nie wiedzą :)
Quote

Adogard's Photo Adogard 01 Aug 2013

Pojawila sie aktualizacja, ale chyba firmware tylko. Własnie instaluje.

Wersja firmware 10.3.1.A.0.224.
Edited by Adogard, 01 August 2013 - 22:01.
Quote