←  Xperia S

Sony.yt - International Sony Forum

»

Jak zmienić folder docelowy zapisu z apara...

tracer20101's Photo tracer20101 23 Jun 2013

Witam

Mam pytanie do posiadaczy Xperii S.
Mianowicie, kupiłem kabel OTG i jak podłączam pendrive to widzi i wszystko działa ok.
Mam tylko pytanie jak mogę zmienić aby np. nagrywając film z aparatu był on zapisywany automatycznie na pendrive?
Mam Jelly Bean.

I drugie pytanie bo wcześniej miałem ICS a po zmianie na JB funkcje aparatu się zmieniły i jak mogę zrobić aby ostrość cały czas była dobra a nie kalibrowała się sama, tzn. jak zbliżę przedmiot do aparatu to zmienia się na coś w stylu makro a później jak chce coś oddalonego to ekran się rozmywa i muszę czekać aż się sam nie dostosuje.
Chciałbym aby cały czas był dobry-tzn. bez chwilowego rozmycia, na ICS nie maiłem czegoś takiego (przynajmniej nie tak często)

Z góry dziękuję, Pozdrawiam

not found: Witaj na forum, poprawiłem literówki w temacie oraz tytuł. Trzymaj się zasady jeden problem, jeden temat o czym napisane jest w regulaminie ;)
Edited by not found, 24 June 2013 - 09:54.
Quote

tracer20101's Photo tracer20101 24 Jun 2013

Ok dzięki dla moderatora.

A może mi ktoś pomóc w sprawie tego pebdrivea? Zależy mi na czasie.

Pozdrawiam
Quote

Jurij's Photo Jurij 24 Jun 2013

To nie jest dobre rozwiązanie. Raz, że wpięty na stałe pendrive może skrócić żywotność gniazda microUSB (wyrwać je z płyty głównej, jak będziesz machał telefonem z wpiętym pendrivem), z pewnością skróci czas działania na baterii, a długie użytkowanie takiego rozwiązania może sprawić, że elektronika w telefonie nie wytrzyma, jeśli będziesz podpinał pendrive'a bez huba usb z zewnętrznym zasilaniem. Lepiej byłoby używać wbudowanej pamięci do zapisu plików i potem robić sobie zrzutki na pendrive'a przez USB OTG. Ale jak się upierasz, to wypróbuj tę aplikację:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
Quote

tracer20101's Photo tracer20101 24 Jun 2013

Ok,dzięki wielkie.
A jeżeli będe tego używał sporadycznie i ostrożnie.

Głownie to potrzebuje tego tylko raz na konferencje ok.2-3 godzinną aby nagrać film,telefon będzie stał w miejscu-moze coś się stać?

Pozdrawiam,Dzięki jeszcze raz
Quote

Jurij's Photo Jurij 24 Jun 2013

Nie wiem jak na Xperii S, na mojej sex pro minuta nagrania HD 720p zajmuje około 45 megabajtów. Prosty rachunek: 45MB x 180 minut = 8100 MB czyli jakieś 8 GB. Pamięć wewnętrzna Xperii S ma 32 GB pojemności, więc bez żadnych tricków cała konferencja Ci się zmieści :) A po konferencji zrzucisz sobie nagranie na komputer / pendrive i po sprawie :) Trzy godziny nagrywania + zasilania pendrive'a - to może być kaplica dla baterii. Nie mówiąc już o tym, że dla elektroniki też...
Quote