←  Xperia T | TL

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Xperia T nie wyłącza się i je...

Locked

miknow's Photo miknow 22 Jun 2013

witam,
dziś rano pojawił się problem z moim telefonem. ostatnie oznaki, jego prawidłowej pracy miały miejsce ok. godz 3 w nocy, bo sprawdzałem na nim godzinę. dziś rano koło 9 jak spojrzałem na ekran to był niezablokowany, mimo, że zawsze blokował się automatycznie i wskazywał godzinę 23:40 z wczorajszą datą. Kiedy nacisnąłem przycisk blokady, to wydawało się, że umarł kompletnie. Po podłączenu jednak do komputera pojawił się pasek zadań androida i tylko on. Komputer niby też reaguje na telefon, ale w praktyce nic się nie da z tego poziomu zrobić. Wyłączyć telefonu nie sposób.

Telefon mam około 8 tygodni i dotąd nie było z nim problemów. Dodam, że wczoraj rano PC Companion przeprowadził aktualizację androida.

pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Quote

Jurij's Photo Jurij 22 Jun 2013

Przytrzymaj vol+ i włącznik do momentu aż telefon zawibruje po czym włącz go ponownie. Jeśli to nie pomoże, wgraj na nowo soft PC Companionem po kabelku (opcja repair).
Quote

miknow's Photo miknow 22 Jun 2013

Niestety wyłączenie nie udało się. Spróbowałbym wgrać na nowo ten soft, ale przy próbie działania przez Companion na etapie "wykryj" wszystko się kończy - wystąpił błąd komunikacji pomiędzy telefonem i komputerem a proponowanych przez program kroków nie mogę wykonać, bo punkt 2 to reset telefonu, co u mnie jest niemożliwe
Quote

Jurij's Photo Jurij 22 Jun 2013

Reset telefonu nie może się nie udać. Próbuj vol- i włącznik lub vol+ i włącznik aż zawibruje. Potem wgraj soft na nowo.
Quote

Erin's Photo Erin 22 Jun 2013

ciekawe jak zareguje po rozładowaniu się i próbie uruchomienia pod ładowarką :)

dziwne że klawisze power i vol+ nie reagują trzymane jednocześnie przez kilka sekund.
Quote

Jurij's Photo Jurij 22 Jun 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked