←  Xperia T | TL

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Problem z dodzwonieniem się d...

Locked

cezary1020's Photo cezary1020 20 Jun 2013

Posiadam Xperię T z Jelly bean 4.1.2 .Niestety mam z nią problem.Osoby,które dzwonią do mnie często nie mogą się dodzwonić,tak jakbym nie miał zasięgu(a jest pełny).Po chwili otrzymuję sms o nieodebranym połączeniu.Reinstalacja firmware nie pomogła.W sieci też wszystko ok.
Quote

giantx's Photo giantx 20 Jun 2013

Może karta sim uszkodzona??
Quote

cezary1020's Photo cezary1020 20 Jun 2013

W innym telefonie działa normalnie.Problem na xperii t występuje sporadycznie,ale to bardzo uciążliwe.
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Jun 2013

To ta sama Xperia T, która poszła na serwis? Wgraj najnowszego Jelly Beana i testuj. Jeśli nadal będą problemy - sprzedaj telefon i kup coś porządnego. Dokładnie te same problemy (brak przychodzących rozmów mimo pełnego zasięgu i zdublowane sms'y) opisywał administrator dante i wówczas nie było na to solucji. Jeśli najnowszy Jelly Bean nie rozwiązuje tych problemów, rozwiązanie jest chyba oczywiste :)
Quote

cezary1020's Photo cezary1020 21 Jun 2013

Tak.Sam przycinałem kartę według szablonu.Zamawiam nową u operatora i sprawdzę czy problem zniknie.

Kolejne pytanie:
Czy to,że sam przycinałem kartę może mieć wpływ na jakość rozmów?Osoby dzwoniące do mnie twierdzą,że bardzo żle mnie słychać,dżwięk jest cichy i zatłumiony.
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Jun 2013

Idź do salonu (głównej siedziby w okolicy) i powinni Ci to wymienić od ręki. W Orange wymiana karty sim z winy karty sim jest bezpłatna i wiem, że wymieniają od ręki. Nie wiem jak w Twojej sieci... Wymienisz kartę sim na sprawną to się przekonasz :)
Quote

cezary1020's Photo cezary1020 21 Jun 2013

Kartę otrzymam w ciągu 7 dni. Zostaje tylko problem jakość rozmów?Osoby dzwoniące do mnie twierdzą,że bardzo żle mnie słychać,dżwięk jest cichy i zatłumiony.
Quote

cezary1020's Photo cezary1020 28 Jun 2013

Wgrałem jeszcze raz oprogramowanie oraz wymieniłem kartę na oryginalną micro sim.Problem znikł.Dziękuję.
Quote
Locked