←  Xperia mini

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Wyłączająca się funkcja Xloud

Zablokowany

Dabronik - zdjęcie Dabronik 15 cze 2013

Mam problem aczkolwiek nie taki straszny, ponieważ jak w wchodzę w ustawienia dzwięku i zaznaczam Xloud potem wyjdę z ustawień i znowu wrócę do ustawień dzwięku to Xloud jest wyłączone, czy może to być związane z tym że usunąłem standardowy odtwarzacz? albo wgrałem clear bass i clear audio z Xperii S?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 15 cze 2013

Na to wygląda :) Normalnie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Wgraj na nowo firmware a się przekonasz, jeśli Ci to tak bardzo przeszkadza.
Odpowiedz

Dabronik - zdjęcie Dabronik 15 cze 2013

Bardzo nie przeszkadza ale po prostu chciałem wiedzieć czy wgranie clear bass coś zmienia bo szczerze różnicy nie ma we włączonym Xloud
Użytkownik Dabronik edytował ten post 15 czerwiec 2013 - 20:20
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 15 cze 2013

Być może po modyfikacjach przez Ciebie poczynionych Xloud po prostu nie działa. Na mojej sex pro różnica jest znaczna i zawsze mam tę opcję włączoną :)
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 15 cze 2013

Jeżeli nie chcesz odtwarzacza, a chcesz mieć głośny dźwięk i super jakość ( słuchawki, głośnik, zestaw bluetooth ), to polecam zainstalowanie moda VIPER 4 Android. Wymagany root. Poczytaj sobie tutaj:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Podałem ustawienia na słuchawki i głośnik, które są najlepsze moim zdaniem.
Pozdro :)
Odpowiedz

Dabronik - zdjęcie Dabronik 15 cze 2013

A kernela trzeba mieć bo mam opcję boot loadera zablokowaną bo w ustawieniach sprawdzałem, standardowy odtwarzacz usunąłem i mam Player pro z paczką DSP czyli muszę użyć tych ustawień?

Moje ustawienia

Please Login or Register to see this Hidden Content

[ViPER4Android + PlayerPro + PlayerPro DSP pack + Bass Booster] lub [ViPER4Android + jetAudio Plus + Bass Booster] ~Muzyka Elektroniczna [Tonacja Ciepła - Basowa]

Słuchawki - [ Headset ] ~ Dla mnie jest to bardzo ważne by to było idealnie zestrojone (pozdrawiamy audiofili) Dołączona grafika


Spoiler:

Wszelkie korektory w odtwarzaczach należy wyłączyć i sprowadzić do ustawień standardowych Dołączona grafika
Jeśli macie aplikacje

Please Login or Register to see this Hidden Content

: Bass Boost: 30% [poza tym nic innego w tej aplikacji nie włączać] ~ta aplikacja działa tylko na słuchawki

MASTER POWER:
Enable: [Włączone]

PLAYBACK GAIN CONTROL:
Enable: [Włączone]
Select Effect Strength (~powinno być Strenght ;o): Slight
Max Gain: 2x
Max Output: -3.0 db

FIREQUALIZER:

Please Login or Register to see this Hidden Content



CONVOLVER:
Enable: [Włączone]
Impulse Response: Sony Xperia Clearbass Re.irs

FIELD SURROUND:
Enable: [włączone]
Select Field Surround Strength: Extreme
Select Mid Image Strength: Extreme

HEADPHONE SURROUND +:
Enable: [Wyłączone]
Select Effect Quality: wyżej już wyłączyliśmy

REVERBATION:
Enable: [Wyłączone]
Reszta nie istotna bo wyżej wyłączone

DYNAMIC SYSTEM:
Enable: [Wyłączone]
Reszta nie istotna

AUDITORY SYSTEM PROTECTION:
Enable: [Wyłączone]
Reszta nie istotna

MASTER GATE (Limiter):
Jeśli macie jakieś gorsze słuchawki i czujecie przesterowanie [poszumywanie bassów] warto tutaj ograniczyć decybele. Można obniżyć też w equlizerze 3 pierwsze słupki [pierwszy ma być wyżej niż drugi a drugi wyżej trzeciego].


Użytkownik Dabronik edytował ten post 15 czerwiec 2013 - 21:38
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 16 cze 2013

Nie :-) to są ustawienia przykładowe z zestawem player pro. Możesz też użyć moich ustawień albo własnych. Bootloader tu nic nie zmieni. Tylko root wymagany. Aplikacja zmienia dźwięki całego telefonu, czyli z odtwarzacza, internetu, powiadomień, połączeń (nie mylić z jakością rozmów przez słuchawkę) itp.
Odpowiedz

Dabronik - zdjęcie Dabronik 16 cze 2013

Ok dzisiaj zobaczę czy to coś daje :) Ustawiłem według Jacek383 i teraz czekam tylko na livesoud MH1 i poszedł,a tak co do słuchawek to do tych mh1 trzeba jakąś aplikację instalować żeby w pełni działały w odtwarzaczu?
Użytkownik Dabronik edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 20:50
Odpowiedz

Dabronik - zdjęcie Dabronik 19 cze 2013

Można zamknąć.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 19 cze 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany