←  W995

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] ladowanie na "krótko"

Locked

oskarCK's Photo oskarCK 14 Jun 2013

witam po raz kolejny zrabalo mi sie wejscie do ladowarki w se w995i pol roku temu bylo wymienione ale od poczatku nie trzymalo sie dobrze z braku alternatywnego telefonu nie oddalem tego na 3 miesieczna gwarancje wymiany.Na chwile obecna nie mam kasy na wymiane stad moje pytanie czy ta baterie da sie naladowac na krotko czyli ladowarka-bateria bez telefonu

pozdrawiam
Quote

jack79's Photo jack79 14 Jun 2013

witam po raz kolejny zrabalo mi sie wejscie do ladowarki w se w995i pol roku temu bylo wymienione ale od poczatku nie trzymalo sie dobrze z braku alternatywnego telefonu nie oddalem tego na 3 miesieczna gwarancje wymiany.Na chwile obecna nie mam kasy na wymiane stad moje pytanie czy ta baterie da sie naladowac na krotko czyli ladowarka-bateria bez telefonu

pozdrawiam


Pewnie że się da, tyle tylko że musisz zawracać uwagę na biegunowość oraz sam kontrolować proces ładowania, ja np. gdy miałem uszkodzone micro usb w Neo to używałem rozebranego K310i do ładowania baterii
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jun 2013

Takie ładowanie jest dobre na raz. Ale jako rozwiązanie na stałe nie polecam. Napraw złącze lub kup jakiś telefon za grosze obsługujący BST-38 i w nim ładuj. Wykaz telefonów z taką baterią znajdziesz w FAQ :)
Quote

oskarCK's Photo oskarCK 14 Jun 2013

dzieki panowie i dzieki Jurij jak zawsze fachowa porada temat do zamkniecia :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jun 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked