←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Ładowarka Samochodowa

Locked

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 09 Jun 2013

Witam. Chciałbym zapytać jaka ładowarka samochodowa byłaby najlepsza przede wszystkim do XPERIA NEO V ? Czy np taka ładowarka firmy HAMA była by wystarczająca ? I ogólnie czy jest takie natężenie jak 1500 mAh ? Bo nie mogę znaleźć.
Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Jun 2013

Myślę, że model AN400 w zupełności wystarczy. Można go kupić za grosze w telemaxie:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Nieoryginalnych ładowarek nie polecam, szkoda Xperii ;)
Quote

bartq92's Photo bartq92 10 Jun 2013

Albo kup jakąś od nokii na złącze micro usb.
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 10 Jun 2013

No dobra, ale ja potrzebuję kupić ją już i nie przez internet..
Quote

Jurij's Photo Jurij 11 Jun 2013

To po co zadajesz pytanie w internecie? Pochodź po pobliskich komisach gsm, sklepach z akcesoriami, salonach operatorów i kup ładowarkę. Ja zdania nie zmienię i nadal twierdzę, że nie warto ryzykować uszkodzenia telefonu poprzez nieoryginalne akcesoria. Oryginalna ładowarka :se: to nie majątek :)
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 11 Jun 2013

Zadaje pytanie w internecie po to żeby się dowiedzieć jaką kupić żeby nie uszkodzić telefonu. A nie żeby już kupować coś przez internet. Ile minimum mAh musi mieć ładowarka żeby ładował się telefon bez problemu ? 1200 starczy czy 1100?
Quote

Jurij's Photo Jurij 11 Jun 2013

W mAh mierzy się pojemność baterii. Oryginalna ładowarka samochodowa :se: AN400 ma output 5v czyli 1200 mA :) I napisałem Ci powyżej co kupić :)
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 12 Jun 2013

Wiem o tym, że mAh to pojemność baterii. Chciałem się dowiedzieć i zapytać jaka ładowarka najlepsza.
Zamykam temat.
Quote
Locked