←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] [Poszukuję] Walkman dla neo v...

Zablokowany

yabcok1975 - zdjęcie yabcok1975 24 maj 2013

Witam poszukuje poprawnie działającej app walkman dla neo v na GB z odblokowanym bootloaderem
oraz instrukcji poprawnej instalacji tj. co odinstalować a co nie.

not found: Poprawiłem pisownię oraz tytuł, żeby bardziej opisywał problem.
Użytkownik not found edytował ten post 24 maj 2013 - 22:14
Odpowiedz

jack79 - zdjęcie jack79 24 maj 2013

witam poszukuje poprawnie działajacej app walkmen dla neo v na GB z odblokowanym bootloaderem.
oraz instrukcji poprawnej instalacji tj. co odinstalować a co nie


Walkman jeśli już ;)
Na GB nie ma Walkmana, jest tylko na ICS
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 24 maj 2013

Na GB możesz sobie wgrać odtwarzacz z Xperii S: http://sony.yt/topic...ass-efekty-dsp/ :)
Odpowiedz

neron - zdjęcie neron 25 maj 2013

Z tego tematu co podałeś to @dante i kilku innych się wypowiedziało ja zresztą miałem to samo a efektu żadnego łącznie z wizualizacją. Moim zdanie trzeba tam coś jeszcze dodać żeby to chodziło normalnie. A najlepszy odtwarzacz to Power Amp. Mam jeszcze kilka ale ten jest moim zdaniem najlepszy a do video Mx Player z kodekami i pociągnie wszystko.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 25 maj 2013

Lepiej wgrać Viper4Android :-) wymagany root, a efekt niesamowity.
Odpowiedz

jack79 - zdjęcie jack79 25 maj 2013

Z tego tematu co podałeś to @dante i kilku innych się wypowiedziało ja zresztą miałem to samo a efektu żadnego łącznie z wizualizacją. Moim zdanie trzeba tam coś jeszcze dodać żeby to chodziło normalnie. A najlepszy odtwarzacz to Power Amp. Mam jeszcze kilka ale ten jest moim zdaniem najlepszy a do video Mx Player z kodekami i pociągnie wszystko.


U mnie działa bez problemów, ale to pewnie dlatego że mam go już w Romie ze wszystkimi potrzebnymi plikami, natomiast w odtwarzaczu z Xperi S nie ma wizualizacji, pojawiają się dopiero w Walkmanie na ICS
Odpowiedz

yabcok1975 - zdjęcie yabcok1975 27 maj 2013

Witam poszukuje poprawnie działającej app walkman dla neo v na GB z odblokowanym bootloaderem
oraz instrukcji poprawnej instalacji tj. co odinstalować a co nie.

not found: Poprawiłem pisownię oraz tytuł, żeby bardziej opisywał problem.

Z góry wielkie dzięki sprawdzę który odtwarzacz będzie mi pasował myslę, że temat można zamknąć
Pozdrawiam.
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 27 maj 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany