←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Problem z dotykiem - pilne

Locked

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 20 May 2013

Witam. Mam problem z Moją Neo V. Strasznie się dotyk przycina.. Nie da się po menu przesuwać, bo się włączają aplikację. Ale wkurzającym faktem jest to, że ekran blokowania udaję mi się przesunać za którymś razem, bo nie ''łapie'' i nie da się przeciągnąć. Launcher stockowy. Żadnych aplikacji do grzebania po systemie takich jak np. Titanium Backup.
Oddać do gwarancji telefon, czy wgrać nowy system ?:)
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 May 2013

Wyłącz i włącz telefon. Obserwuj.
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 21 May 2013

Robiłem tak z 5 razy.
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 May 2013

No to go przeflashuj, a jak nie pomoże - wgraj oryginalny soft i oddaj na gwarancję.
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 21 May 2013

Oddaje go jutro na gwarancje. Wgrałem system ICS. Ale nadal występuje ten problem. Najwidoczniej dotyk się zepsuł ;( szkoda ;( 3 tyg bez telefonu..
Quote

faflak's Photo faflak 21 May 2013

pros o zastepczy :)
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 21 May 2013

Już drugi raz go oddaję. Mam już zastępczy telefon, tylko szkoda mi go oddawać;(
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 02 Oct 2013

Wiem, że mam spóźniony zapłon, ale jak to się mówi "Lepiej późno niż wcale". Oddałem telefon do gwarancji. Czekałem półtora tygodnia ( co mnie z resztą bardzo zdziwiło ). Wymienili mi całą przednią obudowę z dotykiem i klawiszami. A gdyby tego było mało to na boku gdzie są klawisze głośności kiedyś urwał mi się kawałek obudowy. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie kiedy dostaje telefon prawie jak nowy. Cała obudowana wymieniona oprócz tylnej klapki choć nawet o to nie prosiłem ;).
Quote

jack79's Photo jack79 02 Oct 2013

Mi w C702 tak chyba ze trzy razy wymienili (w tym raz zgłosiłem), obudowę, a przy poprzednich dwóch razach tego nie zgłaszałem
Quote

not found's Photo not found 02 Oct 2013

Dobrze, że napisałeś, przynajmniej wiemy jak się wszystko zakończyło :)

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked