←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Hazel - najglosniejsza akustyka (glosnik)

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 19 May 2013

Witam.
Posiadam Se Hazel. Mam 2 problemy.
1. Podajcie mi link do naglosniejszej akustyki na glosniku, chce, zeby gral glosno, sluchawek nie uzywam.
2. Jak z kims rozmawiam to slysze go okropnie chichutko dlatego tez chcialbym prosic o jakis podglosniony plik ktory wlasnie za to odpowiada bo nie dizie z nikim rozmawiac, dopiero jak dam na glosnomowiacy to jest ok :-| Z tego co sie orientuje to odpowiada za to plik farfield_call. Jezeli ktos moglby mi udostepnic dobrze podkrecony ten plik to bylbym wdzieczny :-)
Edited by xXxMederixXx, 19 May 2013 - 10:18.
Quote

Developers's Photo Developers 19 May 2013

Kolego szukanie nie boli... W pisz w google acoustic DB3350 i pobieraj i testuj każdy ma inny gust. Nie sztuką jest wgrać syf co ci głośnik padnie po tyg czasu.
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 May 2013

Albo najlepiej sam sobie zrób własną akustykę: http://sony.yt/topic...-db3210-db3350/ :)
Quote

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 19 May 2013

Mam wgrane takie cos Hazel_LnQ_Mix_moskal1991_v2 napisalem tu bo wiem, ze to wy jestescie od tego specami i najlepiej mi doradzicie, ja nawet jak nawgrywam 10 roznych to kazda dla mnie bedzie taka sama ale wy zobaczycie ktora jest najlepsza a moze macie swoje typy ktore mozecie doradzic.
Tworzenie to to samo... Nie ogarniam i nie wiem jak zrobic, zeby bylo dobrze :-|
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 May 2013

ja nawet jak nawgrywam 10 roznych to kazda dla mnie bedzie taka sama


To po co mamy robić cokolwiek, sorko i tak dla Ciebie będzie grała tak samo? Zastanów się...

Tworzenie to to samo... Nie ogarniam i nie wiem jak zrobic, zeby bylo dobrze :-|


Dostałeś poradnik, przeczytaj i się naucz.
Quote

Developers's Photo Developers 19 May 2013

Lub zakup sobie głośnik przenośny i po problemie ?
Quote

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 19 May 2013

Ok, juz znalazlem ktora mi pasuje, gra bardzo glosno tylko dalej pozostaje problem przedniego glosnika odpowiadajacego za rozmowy... Mozecie mi jakos pomoc? Bo nie moge nic znalezc...
Chcialbym prosic o danie jakiegos czegos co by poprawilo glosnosc rozmow, dzieki
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 May 2013

Dostałeś przecież poradnik. Edytuj sobie pliki: handset_0_call.wbxml , handset_0_closed_call.wbxml i inne w razie potrzeby i powinno być głośniej :)
Quote

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 19 May 2013

Ale naprawde nie ma zadnych dobrych gotowych plikow? :-|
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 May 2013

Nie ma, bo każdy ma inny gust i inne potrzeby.
Quote

adrian72411's Photo adrian72411 31 May 2013

ja moge z swego hazela wyciagnac akustyke na glosniku sluchawkach i na glosniku do rozmow jest bardzo glosno ze nawet slychac co osoba donas gada jak w otoczeniu cicho co do glosnosci na glosniku to musialem karteczke podlozyc by nie trzeszczal bo taki glosny

AudioPhile Premium HD Acoustics chyba te mam wgrane jutro sie upewnie ;)
Quote

xXxMederixXx's Photo xXxMederixXx 01 Jun 2013

Z tego co pamietam to AudioPhile Premium HD Acoustics podkreca tylko dzwiek na sluchawkach :-|
Quote