←  Headphones | Słuchawki

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Zakup 2 x HPM-62

Locked

jack79's Photo jack79 18 May 2013

Witam chciałbym kupić dwa zestawy HPM-62 (jeden do przerobienia), tyle że patrzę na sklepy internetowe typu magboss i niestety tam już tego nie mają, ale znalazłem jeszcze sklep

Please Login or Register to see this Hidden Content

gdzie jak widać mają HPM-62. Jednak nie wiem czy zdecydować się zamówić i stąd pytanie miał ktoś może styczność z tym sklepem bo jakoś nie mam w 100 % przekonania do nich, a w dodatku ta niska cena wydaje się podejrzana
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 May 2013

A co Ci się w tych od telemaxa nie podoba:

Please Login or Register to see this Hidden Content

? To nie są dobre słuchawki walkmanowskie typu HPM-70, HPM-85 czy inne, które były podrabiane, a ich cena jest adekwatna do wartości :) Wartości kolekcjonerskiej raczej nie nabiorą, o zabytek muzealny też będzie ciężko, więc cena raczej pozostanie na takim poziomie :)
Quote

jack79's Photo jack79 18 May 2013

Tylko szkoda że przy opcji "za pobraniem" wymagają 10 pozytywnych komentarzy, a ja nawet nie mam tam konta
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 May 2013

To poproś kogoś, kto tam ma konto, żeby Ci kupił.
Quote

jack79's Photo jack79 18 May 2013

Jak znajdę kogoś kto będzie spełniał te wymagania to może tak zrobię, bo 6 zł z groszami to naprawdę wyjątkowa cena
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 May 2013

Tutaj bym polemizował... Za 6 zł z groszami widziałem HPM64-D z lepszym bassem i wyjściem na 2 słuchawki, a za niecałe 5 PLN można u nich kupić głośniki MPS-80, które są o niebo lepszym akcesorium niż HPM-62 :)
Quote

jack79's Photo jack79 20 May 2013

Tak, tak też widziałem, ale kupię prawdopodobnie stąd

Please Login or Register to see this Hidden Content

ponieważ jest możliwość odbioru osobistego w Łodzi czy Pabianicach więc mi to bardzo pasuje
Quote

jack79's Photo jack79 20 Jun 2013

Dobra kupiłem stąd

Please Login or Register to see this Hidden Content

i jestem naprawdę zadowolony, na realizację zamówienia czekałem tylko dwa dni. Gdy odbierałem paczkę (w punkcie odbioru),wszystko było ładnie spakowane+otrzymałem kupon ze zniżką 7 % na dowolne produkty w ich sklepie. Gość w punkcie odbioru (jest tam także mały kiosk, obok dworca kaliskiego w Łodzi) to miły starszy człowiek. W sumie razem wyniosło 32,98 zł ponieważ musiałem jeszcze dopłacić 3 zł za dostarczenie do punktu odbioru. Temat można zamknąć
Quote

bartq92's Photo bartq92 20 Jun 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked