←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Telefon z klawiaturą nie dotykową, dobrym...

blacharz's Photo blacharz 05 May 2013

Witam,
Prosze o radę w wyborze telefonu który:
-nie ma dotykowej klawiatury
-posiada jak nejlepszy aparat
-posiada latarkę

Kwota max 500zł.

Telefon uzywam wyłącznie do dzwonienia, pisania smsów oraz robienia zdjęć. Bardzo przydatna jest latarka.
W zasadzie tylko na tych funkjach mi zależy.

Miałem juz 2 telefony Sony Ericsson C905, ale w przeciągu roku oba zostały uszkodzone, a osoba, która miała je naprawić zniszczyła całkowicie.
Telefon mi odpowiadał, choć jest dość awaryjny (w moich rękach) i trochę mam obawy aby kupowac kolejny taki sam.
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 May 2013

Co rozumiesz przez:

-nie ma dotykowej klawiatury


? Bo nie wiem czy chodzi Ci o telefony bez systemu czy z systemem i fizyczną qwerty też mogą być? Z nowszych konstrukcji to tylko Xperia mini pro SK17. Jak trochę dołożysz, to polecam Xperię pro MK16i - robi świetne fotki, ma latarkę i fizyczną qwerty. Dotykową też ma, ale tej nie musisz używać. Ze starszych ze świetnym aparatem masz Satio (niestety klawiatura dotykowa) a wcześniej C905 / C901.

W chronologii od najtańszego do najdroższego będzie tak:

C901 => C905 => Satio => Mini pro SK17 => Xperia pro MK16.

Jeśli żaden z tych, to szukaj wśród innych producentów :unsure:
Quote

blacharz's Photo blacharz 05 May 2013

Już precyzuję.
Chodzi mi tylko o fizyczną klawiaturę 12 guzikową
Jestem niereformowalny i pomimo kilku prób nie mogę mieć klawiatury dotykowej.

Przeglądając ofertę telefonów sony ericssona zwrócił moją uwagę U10i Aino, jednak nie wiem czy ten telefon ma aparat "lepszy" od np c905.
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 May 2013

Aino jest fajny, ale aparat to ma może ciut lepszy od W995, na pewno nie ma lepszego od C905. C905 ma matrycę exmor R, xenona i jest najlepszym bezsystemowcem fotograficznym od :se: na rynek europejski... Są jeszcze wynalazki typu S006 na rynek japoński, ale w Polsce praktycznie nie do dostania. Weź w takim razie albo C905 albo dołóż kasę i uzbieraj na sex pro - tutaj masz próbkę możliwości tego telefonu przy kiepskiej pogodzie i po zmroku: http://sony.yt/galle...peria-pro-mk16/ :) Ja się właśnie zastanawiałem czy naprawiać mojego C905 czy kupić coś nowszego, padło na sex pro i nie żałuję :) Tylko xenona brak, ale do tego mam W900 + MXE-60 :)
Quote